Szukaj

Nowo otwarte Centra Medicover w Krakowie zapraszają na bezpłatne badania cytologiczne

Podziel się
Komentarze0

Nowo otwarte Centra Medicover w Krakowie znajdujące się przy ulicy Bora Komorowskiego 25B i ul. Podgórskiej 36  zapraszają panie w sobotę 24-go marca na bezpłatne badanie cytologiczne. Aby umówić się na wizytę, należy zadzwonić pod numer 500 900 500. Sobotnia akcja profilaktyczna potrwa od godziny 9.00 do 15.00.Akcja profilaktyczna odbędzie się w obu nowo otwartych, nowocześnie wyposażonych placówkach medycznych Medicover w Krakowie. W Centrum Medicover zlokalizowanym przy ulicy Bora Komorowskiego 25 B, czynnym od początku lutego tego roku, oraz w placówce na Podgórskiej 36, z której od kilkunastu dni korzystają mieszkańcy Krakowa i okolic.

Najnowsze Centrum przy ul. Podgórskiej znajduje się w nowoczesnym budynku ‘State Street’, przy Galerii Kazimierz. Zajmuje powierzchnię blisko 957m2 i mieści 13 nowocześnie wyposażonych gabinetów lekarskich, oddzielnie wyodrębnioną część pediatryczną, dwa gabinety stomatologiczne, gabinet zabiegowy i gabinet położnej, punkty pobrań dla dorosłych i dzieci oraz gabinety USG i RTG.


Profesjonalną opiekę medyczną można uzyskać u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz ponad 40 specjalistów, m.in. ginekologa-położnika, dermatologa, neurologa, laryngologa, okulisty, ortopedy i wielu innych. Placówka oferuje szeroki zakres badań diagnostycznych, w tym m.in. diagnostykę laboratoryjną, zdjęcia radiologiczne, EKG, USG, spirometrię. Świadczy usługi w zakresie opieki ambulatoryjnej i diagnostyki, zapewniając pacjentom dostęp do lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej oraz licznych specjalistów. To trzecie Centrum Medicover w stolicy Małopolski.

- „Organizując bezpłatne badania cytologiczne w ramach akcji profilaktycznej Medicover,  chcemy  zachęcić kobiety do wykonywania cytologii i tym samym promować aktywną  profilaktykę raka szyjki macicy. Rak szyjki macicy, jeden z  najczęściej występujących nowotworów wśród Polek, stanowi zagrożenie dla każdej kobiety, dlatego trzeba stale podnosić wiedzę na temat tej choroby i możliwości jej zapobiegania” – mówi dr Sylwia Tabor, Kierownik Centrum Medicover Podgórska w Krakowie.

Komentarze do: Nowo otwarte Centra Medicover w Krakowie zapraszają na bezpłatne badania cytologiczne

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz