Szukaj

Co pomaga wydalić amfetaminę z organizmu

Odpowiedz w wątku
Maksiu
Maksiu 21-01-2016 23:45

co pomaga wydalić amfetaminę z organizmu? Dociera do mnie, że mam problem z narkotykami, chce się leczyć, ale boję się też negatywnego wpływu amfetaminy na organizm :(

donut
donut 27-04-2016 16:24

Nie rozumiem twojej wypowiedzi. Chcesz się leczyć (to bardzo dobrze), ale co do tego ma negatywny wpływ amfetaminy na organizm? Negatywnie chyba wpływa jej zażywanie :)Owszem początki pewnie nie będą łatwe, ale dasz radę! A na wydalenie amfetaminy z organizmu pomaga witamina C, picie dużej ilości wody i ćwiczenia fizyczne.

jingol
jingol 23-05-2016 09:44

Aby wydalić amfetaminę z organizmu powinno się pić dużo płynów. Dwie butelki wody przynajmniej. Dodatkowo przyjmować witaminę C we zwiększonej dawce. To na pewno przyspieszy oczyszczenie. Najlepiej jest jeszcze to wszystko połączyć z ćwiczeniami fizycznymi. Amfetamina może przez długi czas utrzymywać się w organizmie. Ale połączenie tych wszystkich metod powinno poskutkować szybszym wydaleniem jej z organizmu.

primos
primos 24-05-2016 10:16

Słyszał ktoś o detoksykacji? Pomaga wydalić narkotyki, alkohol oraz inne substancje z organizmu. Odbywa się to całkowicie bezboleśnie. Detoksykacja przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Nie odczuwasz efektów abstynencji. Detoksykacja odbywa się w specjalnych placówkach. każdy pacjent zaraz po przyjęciu badany jest pod kątem stopnia zatrucia organizmu toksynami oraz sprawdzane jest czy pod wpływem przyjmowania np. amfetaminy nie doszło do innych powikłań zdrowotnych. Jeśli ktoś jest w ciągu narkotykowym i chcę wydalić np. amfetaminę z organizmu, a boi się efektu odstawienia. Detoksykacja będzie najlepszym sposobem.

antek521
antek521 24-05-2016 12:09

Wydalenie amfetaminy z organizmu to tylko połowa sukcesu. Jeśli chcesz na dobre skończyć z amfetaminą musisz udać się na jakiś odwyk. Silna wola i chęć do rzucenia nałogu to jest podstawa. a jak chodzi o wydalenie amfetaminy z organizmu, to ćwicz dużo, wyżywaj się jakoś. No i oczywiście woda, dużo wody z cytryną. Albo spróbuj przyjmować czysta witamina C, podobno też jest dobra.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Uwaga na amfetaminę, niebezpieczeństwo!"