Szukaj

Przekonania społeczne a jakość życia - konferencja naukowa

Podziel się
Komentarze0

Ogólnopolska konferencja naukowa "Przekonania społeczne a jakość" jest organizowana przez Katedrę Psychologii Społecznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we współpracy z Polskim Stowarzyszeniem Psychologii Społecznej. Konferencja odbędzie się w dniach 16-18 listopada 2007r. w siedzibie SWPS w Warszawie przy ul. Chodakowskiej 19/31.Problematyka konferencji dotyczy związku między tym, co ludzie myślą sami o sobie i o otaczającym ich świecie społecznym a jakością życia - pojedynczych ludzi; grup społecznych, do których należą; całych społeczeństw, w których żyją. Organizatorzy chcą zachęcić uczestników do namysłu i dyskusji o tych kwestiach, szczególnie dzisiaj ważnych.

Do współpracy przy przedsięwzięciu zaproszono wybitnych specjalistów z dziedziny psychologii, ekonomii, mediów i gender studies. Poszczególne sesje prowadzić będą prof. Jerzy Hausner, prof. Bogdan Wojciszke,prof. Mirosław Kofta, prof. Grzegorz Sędek, prof. Wiesław Godzic, dr Agnieszka Graff. Wydarzenie to cieszy się już dużym zainteresowaniem zarówno ze strony kadry naukowej wyższych uczelni, studentów jak i dziennikarzy.


Patronami medialnymi konferencji zostali dotychczas tygodnik "Polityka", Polskie Radio Trójka, miesięcznik "Charaktery" oraz Polska Agencja Prasowa. Więcej informacji o konferencji można znaleźć na stronie:> www.przekonania.swps.edu.pl

Gdyby mieli Państwo pytania lub wątpliwości- bardzo prosimy o kontakt.

Komentarze do: Przekonania społeczne a jakość życia - konferencja naukowa

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz