Szukaj

Czy wiosenna odnowa musi być droga?

Podziel się
Komentarze0

Po zimie zniszczone mrozem dłonie, włosy i cera wymagają odpowiedniej pielęgnacji i odżywienia. Profesjonalna odnowa w salonie urody to wydatek nawet kilkuset złotych. Jak go obniżyć? Dzięki rabatowym bonom zakupowym dostępnym w Internecie.      
Wiosenną odnowę najlepiej rozpocząć od pielęgnacji i odżywienia twarzy, włosów oraz dłoni. Warto postawić na diamentową mikrodermabrazję, czyli złuszczenie martwego naskórka oraz maskę algową, które pomogą oczyścić i odświeżyć cerę. Średni koszt takiego zabiegu w salonach we Wrocławiu, Poznaniu czy Łodzi to 200 zł, a dzięki wykorzystaniu bonu zakupionego w internetowym serwisie zakupów grupowych może wynieść tylko 69 zł. Z kolei profesjonalny manicure hybrydowy wraz z peelingiem cukrowym i maską odżywczą na dłonie wart 130 zł z kuponem rabatowym można nabyć już za 49 zł.

Wiosna to także czas, kiedy wiele kobiet decyduje się na lekką metamorfozę i zmianę fryzury. Konsultacja stylisty, strzyżenie i modelowanie to wydatek rzędu 120 zł. Dzięki systemowi zniżek dla internautów na taką usługę pozwolić może sobie każda kobieta, ponieważ z bonem rabatowym zapłaci za nią tylko 36 zł.


Oferta internetowych zakupów grupowych dla kobiet jest bardzo zróżnicowana i bogata. Każdego dnia tego typu serwisy udostępniają dziesiątki kuponów rabatowych, które można zrealizować w salonach urody, SPA czy fitness klubach - mówi Marta Krauze z serwisu Citeam.pl. Średnio jedna trzecia bonów to oferty z kategorii uroda i zdrowie, kobiety mają więc w czym wybierać - dodaje.

Internetowe serwisy zakupów grupowych umożliwiają zakup kuponów rabatowych, które można wykorzystać na usługi, takie jak wizyta w salonie urody, obiad w restauracji, zajęcia w klubie fitness. Wystarczy wejść na stronę, wybrać interesującą ofertę i zapłacić za kupon, np. przelewem  internetowym czy kartą kredytową. Następnie wydrukować bon i udać się z nim do wybranego miejsca.

Jak do tej pory z serwisów zakupów grupowych skorzystało prawie 2 mln Polek. Największym zainteresowaniem, oprócz kuponów do restauracji, cieszą się zabiegi pielęgnacyjne w SPA i masaże, a także pielęgnacja włosów. Dzięki zakupionym bonom kobiety mogą skorzystać z wybranych przez siebie usług i zapłacić za nie od 50 do 90 proc. mniej.

Korzystając z serwisów zakupów grupowych kobieta może zafundować sobie profesjonalną wiosenną odnowę bez konieczności rujnowania swojego portfela. Rabatowe kupony pozwolą zaoszczędzić do kilkuset złotych. 

Komentarze do: Czy wiosenna odnowa musi być droga?

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz