Szukaj

Maść, żel czy plastry na blizny - która metoda najlepsza?

Podziel się
Komentarze0

Wiele kobiet przekonało się, że popularne maści cebulowe nie dają zadowalających efektów w pielęgnacji blizny. W przeciwieństwie do nich silikonowe plastry Sutricon wyróżniają się skutecznością potwierdzoną badaniami klinicznymi oraz komfortem użycia.

Plastry na blizny Sutricon to nowoczesny sposób leczenia blizn - przyśpieszają gojenie i zapobiegają powstawaniu nieprawidłowych blizn. W porównaniu z tą nową metodą dotychczas stosowane preparaty np. maści cebulowe oraz żele silikonowe wypadają o wiele gorzej.

Rekomendowane przez ekspertów

Wyciąg z cebuli jest substancją czynną w popularnych preparatach na blizny. Jednak efekt ich działania na gojącą się bliznę nie został potwierdzony w klinicznych badaniach. Nazywając sprawę po imieniu - to przestarzałe metody. Nowa generacja produktów na blizny - silikonowe plastry Sutricon jako jedyne są rekomendowane przez Międzynarodowy Zespół Ekspertów. Ich skuteczność została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych.


-„Nowoczesna struktura plastra zapewnia równomierne wnikanie substancji czynnej w bliznę, ogranicza parowanie wody z naskórka, zapewnia dobrą przepuszczalność tlenu. Dzięki temu gojąca się blizna jest elastyczna, nie boli i nie swędzi, a skóra, na której przyklejony jest plaster, naturalnie oddycha.” - mówi Agata Chodakowska, Product Manager.

Nie trzeba wcierać - wystarczy nakleić plaster

Komfort użycia to kolejna zaleta silikonowych plastrów na blizny. Nie trzeba ich często wymieniać - jeden plaster może pozostać na skórze przez 24 godziny do 5 dni. Należy go zdjąć jedynie na czas mycia. Tym samym pozbawiamy się częstego wcierania maści, bądź żelu jak ma to miejsce w przypadku stosowania innych preparatów.

Czytaj więcej: Polkaintymnie.pl

Komentarze do: Maść, żel czy plastry na blizny - która metoda najlepsza?

Ta treść nie została jeszcze skomentowana.

Dodaj pierwszy komentarz