Szukaj

Stres - tabletki ziołowe

Komentarze do: Sposoby na stres
Odpowiedz w wątku
rocki
rocki (Spamer) 17-08-2015 14:18

chyba każdego z nas uspokaja coś innego, u mnie aktywnosc fizyczna nie wystarczy, ale jeśli potrzebuję czegoś na stres to zawsze siegam tylko po tabletki ziołowe.

dorisroar
dorisroar 14-12-2015 22:40

nie lubię się uciekać do pomocy tabletek - nie rozwiązują problemu, tylko łagodzą skutki, z własnego doświadczenia wiem, że jak nie rozwiąże źródła problemu, to nawet mocne tabletki niewiele mi dadzą, bo stres będzie mnie niszczył też w ciągu dnia

Domisska
Domisska 26-04-2016 16:15

Ja uważam, że wspomaganie się tabletkami czy to ziołowymi czy też innymi, które zmniejszą stres, to ostateczność. Jeśli nie poradzimy sobie z sytuacją stresogenną to tabletki nie będą rozwiązaniem na dłuższą metę. Owszem pewnie pomogą, ale jak się skończy ich działanie to trzeba będzie brać kolejna tabletkę, żeby móc się uspokoić. A są zdrowsze metody radzenia sobie ze stresem, niż połykanie kolejnej dawki lekarstw. na mnie relaksująco działają ćwiczenia fizyczne, jak się zmęczę to nie mam siły myśleć o przykrych sytuacjach i uważam, że taka opcja jest zdecydowanie lepsza. Najlepiej jednak jest uporać się z sytuacją, która ten stres wprowadziła w nasze życie.

Kornelia42
Kornelia42 23-05-2016 16:13

Kiedy dopada mnie stres i nie mogę sama sobie z nim poradzić to sięgam po tabletki ziołowe. Uważam, że tabletki ziołowe nie wpłyną negatywnie na mój organizm. W końcu nie katuję się jakimiś silnymi tabletkami zwalczającymi stres, a jedynie naturalnymi lekami. Tabletki ziołowe nie uzależniają, więc można je spokojnie zażywać. Mi one pomagają zawsze, kiedy mam problemy chociażby z zaśnięciem, ponieważ w ciągu dnia wydarzyło się dużo stresujących rzeczy. Śpię po nich jak małe dziecko.

Danuttris
Danuttris 23-05-2016 16:54

Nie ufam tabletkom, które mają teoretycznie redukować stres. Należy zwalczać przyczynę takiego stanu rzeczy, a nie jego skutek. Co z tego, że nafaszerujemy się kolejną dawką leków, nawet ziołowych, skoro przyczyna sytuacji stresogennej nie zostanie zlikwidowana. Najpierw należy się zastanowić co wywołało u nas stres, a dopiero później zastanawiać się jak można temu zaradzić. Jeśli już chcemy zlikwidować stres to ja polecam jogę. Można się podczas takiej sesji naprawdę odprężyć i zrelaksować. Dodatkowo jak pogoda sprzyja, można poćwiczyć na świeżym powietrzu co dodatkowo odpręży nasze zmysły.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Sposoby na stres"