Szukaj

Dawca nasienia to sposób na własne dziecko

Odpowiedz w wątku
ejakulat
ejakulat 10-02-2009 11:30

Są pary, które starają się o dziecko ale nie mogą go mieć z powodów chorób, schorzeń czy niepłodności lub z powodu związku typu les. Tych których stać stosują sztuczne zapłodnienie typu in-vitro, inseminacja. Wiadomo że skuteczność tego typu zapłodnienia maksymalnie jest do 25% i często trzeba powtarzać zabieg, który kosztuje około kilku tysięcy złoty. Wtedy pojawia się opcja dawcy nasienia w sposób naturalny. Faktycznie jest to najszybsza i najprostsza opcja, a nawet dość tania. Ale trzeba uważać. Naturalny dawca musi mieć kilka podstawowych zasad i ich przestrzegać. Najważniejsze jest zdrowie. Naturalny dawca jest namacalny i można go zobaczyć. Przed, dawca i biorczyni rozmawiają ze sobą. Dla biorczyni jest to istotne gdyż poznaję cechy charakteru, które dziecko może odziedziczyć. Sam 'zabieg' trwa od 5 do 20 minut, co jest nawet krótszy od in-vitro.

Chętnie pomoge parom własnym silnym i sprawdzonym nasieniem. Gwarantuję przed spotkaniem co najmniej 72 godziny wstrzemięźliwości dla lepszego efektu (skutku) oraz pełną anonimowość.
kontakt poprzez e-mail ejakulat(małpa)vp.pl

Mieszkam w jednym z miast województwa śląskiego. Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci. Włosy mam ciemne, a kolor moich oczu to brąz (piwne). Wzrost 172cm bez tendencji do tycia. Krew która płynie w moich żyłach jest z grupy 0 rh+ (dodatnie). Wykształcenie średnie z maturą. Posiadam zdolności manualne i umiejętność szybkiego uczenia się. Jestem zdrowym, zadbanym mężczyzną.

Odpowiedz w wątku
Zobacz wszystkie komentarze do "Adopcja nie tylko dla małżeństw"