Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasmin - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aneta11



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchaj, ja biorę yasminelle, a brałam wcześniej yasmin, i powiem ci, że mi się buzia wygładziła, okres wyregulował, więc nie ma zasady. według mnie powinnaś je odrzucić, bo z reguły pamiętam (a próbowałam kilku rodzajów tabletek), że zawsze krwawiłam podczas brania innych tabletek, nieraz cały miesiąc. I nigdy nie przeszło mi po 3 miesiącach jak mówił lekarz. Znów musiałam zmieniać tabletki. Aż trafiłam na yasminelle i jest ok. Moim zdaniem one nie są dobre dla twojego organizmu. I żebyś sobie przez nie cery nie zniszczyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pyzdra84



Dołączył: 22 Gru 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 22, 2008 2:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam :0
Ja również wcześniej brałam Yasmin, ale niestety musiałam zrezygnować, ponieważ strasznie bolaly mnie nogi ( Pojawialy się żylaki i pajączki...) . Lekarz zaproponował Yasminelle... biore je od jakis 4 miesiecy i ... niestety musze je odłożyc gdyż dziwnie się po nich czuje...bóle brzucha, zmiany nastrojów, problemy z widzeniem, a nawwet drętwienie kończyn... Nieciekawie! Jak widac każdy organizm potrzebuje czegoś innego, i chyba szykuje mi sie kolejna zmiana... Yasmin było naprawde ok, gdyby nie te nogi! nie przytyłam po nich w ogole!!! Zaś Yasminelle dodało mi ze 2-3 kg Sad Moze mozecie cos proadzić ???? Pozdrawiam ! Smile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mejd



Dołączył: 04 Lut 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Sie 17, 2010 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej Wink

Zmieniłam Regulon na Yasmin. tak jak to zazwyczaj bywa, sknczylam brac osttanie opakowanie regulonu i czekałam na okres. kiedy się pojawił (czwartek) wziełam pierwsza tabletke yasminu. no i jak szybko okres sie zaczal tak szybko sie skonczyl. nie dosc ze byl bardzo skąpy to juz w niedziele nie bylo krwi tylko brudna wydzielina i też nie wiele. czy to cos dziwnego? jest się czym martwić? mma nadzieje ze yasmin był dobrym wyborem mojej ginekolog..

Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group