Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasmin - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 12:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze,ze pierwsze slysze,ze to pigulka smierci,ja przyjmuje te tabletki od ponad roku i jeszcze zyje i czuje sie po nich rewelacyjnie,nie mam zadnych skutkow ubocznych,w przeciwienstwie do cilestu,po ktorym mialam chyba wszystkie mozliwe skutki uboczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


chwila, chwila, a są jakieś oficjalne komunikaty w tej sprawie? Czy to tylko ploteczki?

Prosił bym o nie sianie paniki, nie mając jakiś obiektywnych argumentów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 31, 2007 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez nie slyszlam ale poczytam , moze cos znajde na ten temat Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jo@sia



Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Małopolska
PostWysłany: Czw Lut 01, 2007 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Pierwsze słyszę,że yasmin to "tabletka smierci". Mój lekarz przepisał mi te tabletki i właśnie zaczęłam 2 w moim skromnym zyciu opakowanie. Przyznam że miąłm niewielkie skutki uboczne przez pierwsze 2 tygodnie, bo ciągle mnie mdliło ale nie brało na wymioty.Przeboloałam i jestem zadowolona, bo juz nic mi nie jest mało tego jeszcze mi pomogło, bo pierwszy raz od kilku lat nie bolał mnie brzuch w czasie okresu.
Proponuję najpierw sprawdzić wiarygodność tych plotek, a potem ewentualnie "uśmiercać ludzi" Wink
Ja jeszcze żyję i nie zanosi się na śmierć dzięki tabletkom.
A przy okazji sama poszukam cos na ten temat i jak coś znajdę to się odezwę.

Pozdrawiam wszystkich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
halo



Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 14, 2007 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu szukałm info nt tyvh tabletek, i też natknęłam sie na te plotki. Co prawda nie znalazłam dowodów na to że to prawda, ale trafiłam na forum nt antykoncepcji załozone przez producenta tych tabsów, i co? Wszystkie posty związane z tym tematem są natychmiast USUWANE przez moderatorów. Nie ma żadnej odp, ani wyjaśnienia że to plotki... Moim zdaniem to swiadczy o tym, że może byc w tych plotkach ziarnko prawdy i dlatego firma boi się tego tematu... Gdyby mieli pewność i dowody na to że tabletki są bezpieczne mogliby bez problemu zdementowac niekorzystne przeciez dla nich pogłoski...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
augustynka



Dołączył: 04 Lip 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 1:17 pm    Temat postu: yasmin, jak długo daje pewność? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, biorę tabletki yasmin już od ponad 2 lat i nie wiem czy to że biore je już tak długo ma wpływ na to że są np mniej skuteczne. czy po pewnym czasie mogą przestać na mnie działać i mnie zabezpieczać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze mozesz brac do 3 lat, ale najlepiej jest przejsc sie do ginekologa i powiedziec ile czasu sie przyjmuje i czy nie zadlugo. Napewno jesli bedzie potrzeba to zmieni,jesli nie to powie za jaki okres czasu musisz to zrobic.
Ale nigdy nie rob nic na własna reke Exclamation
Aha co do zabezpieczenia- mysle ze 2 lata to nie jest bardzo dlugo i napewno chronia Cie tak samo jak wczesniej. pzdr. Razz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 04, 2007 9:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze co 1 rok powinnas zrobic przynajmnije 3 miesieczna przerwe.. wtedy skutecznosc oich nie bedzie obnizona .. ale na wszelki wypadek .. tak jak pisano powyzej zglos sie do lekarza ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziunia 23



Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 3:56 pm    Temat postu: Tabletki yasmin a tradzik Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sie wlasnie zastanawiam .. biore teraz yasmin i troszke mi sie cera pogorszyla wiem ze to poczatek brania pierwszy blister i ze na efekty tzreba czekac przynajmnije do pierwszego okresu .. Tak przynajmniej mialam rok temu . Tez bralam tabletki yasmin i po miesiacu sie ustabilizowalo a pozniej bylo coraz lepiej:) Smile Boje sie jednak (odpukac) Wink ze teraz po miesiacu noei bedzie poprawy?? Czy ktoras z was zna takie przypadki, ze za drugim razem po dlugiej przerwie tablteki nie zadzialay?? Wiem ze tak sie zdarza.. Razz Jestem ciekawa waszych opini :)Pozdrawiam serdecznie:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki Diana wpływają bardzo korzystnie na cerę, ale musiałabyś się lekarza zapytać czy możesz je brać
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group