Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasmin - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lena



Dołączył: 06 Mar 2006
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 22, 2006 5:29 pm    Temat postu: Yasmine - dla pań, które brały te tabletki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo prosiłabym o opinie pań które biorą tabletki Yasmine. Jakie miałyście po nich skutki uboczne, jak się czujecie?


A jako ciekawostka - napewno niektóre z was też czytały ten artykuł, ale chyba w newsweeku jest tekst o tabletkach nowej generacji, bez hormonów Smile Będą tez takie, które bierze się troszeczke inaczej (chodzi o ilość dni) i które powodują, że miesiączka występuje tylko 4 a nawet 1 raz w roku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krzysia
Gość









PostWysłany: Pon Maj 29, 2006 9:42 am    Temat postu: biorę yasmine Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
biorę już 2 opakowanie. Wszystko byłoby wporządku gdyby nie wypadanie włosów.... Chociaż właściwie to nie wiem czy to od tabletek, bo miałam ogromny stres i schudłam dużo i szybko. oprócz tego żadnych skutków ubocznych.
Powrót do góry
Magda M.
Gość









PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisaj byłam u ginekologa i zapisał mi własnie te tabletki. Boje sie tylko, żeby nie powodowały one tycia. Czy któraś z Was po ich stosowaniu zauwazyła znaczny przyrost wagi?? Z góry dziekuje za odpowiedzi. POzdrawiam!!!
Powrót do góry
lejla30
Gość









PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 12:59 pm    Temat postu: yasmine Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biore te tabletki od 7 miesięcy. Początkowo nie zauwazyłam zadnych niepokojących symptomów, przez jakies 4-5 miesięcy żadnych zmian. Ale od jakiegoś czasu obserwuję u siebie wzrost apetytu, a wiecie jaki to może miec skutek! Czuję się ciągle głodna. Nie wiem teraz czy to ma związek z tymi tabletkami, czy nie, ale jesli nie, to z czym?! No nie chciałabym mieć jeszcze problemu z ćwiczeniem silnej woli! Ostrzegam zatem, że takie coś jak wzrost apetytu może sie pojawić! Na razie nie zamierzam jednak przerywać stosowania yasmine. Jeszcze poczekam...
Powrót do góry
*Lena
Gość









PostWysłany: Sro Cze 28, 2006 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A spadek libido? Zmiany nastroju? Te wszystkie objawy, które często towarzyszą innym tabletkom?
Powrót do góry
agentka27



Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 10:55 am    Temat postu: Yasmin - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam!
Mam takie pytanko do tej pory zarzywalam tabletki diane 35 ale zle sie po nich czulam wiec lekarz zapisal mi tabletki Yasmine. Czy ktoras z was wie cos na ten temet i czy moze jej zarzywala. Bardzo praosze o opinie na ten temat:) dzieki Pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
RHIN



Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja dziewczyna bierze,je juz 2 miesiac.Na poczatQ sąmałe bóle brzuszka i piersi,ale mija szybko.Ogólnie chyba są najlepszym rozwiazaniem,poniewaz organizm lepiej je akceptuje niz inne tabletki. Jesli wybrałaś ,je to dobry wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 28, 2006 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yasmine nie brałam... ale brałam Logest i jest super. Logest ma najmniejszą dawkę hormonów spośród dostępnych leków antykoncepcyjnych(chyba), więc na początek w sam raz. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mademoiselle
Gość









PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 8:12 pm    Temat postu: Yasmine Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie wlasnie tez przepisal ginekolog Yasmine, bo po Cilest dostaje uczulenie. Zastanawiam sie czy to uczulenie po Cilest minie? Zazywala ktoras z pan Cilest?
Powrót do góry
agmalina



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 30, 2007 11:50 pm    Temat postu: prawda o yasmine Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim. Czy ktoś z was czytał o tej aferze z yasmine? Co jest grane. Na wielu farach czytam,że to pigułka śmierci, że w wielu krajach zostały wycofane. Ja mam zabyrzenia hormonalne i właśnie miałam zacząć je przyjmować ale chyba w tych warunkach nic z tego nie będzie. Mam problem bo Diane-35 brać nie mogę. Myślałm,że yasmine to idealny środek dla mnie. Co wy myśłicie na ten temat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group