Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasmin - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 9:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

FOKA a skad ta pewnosc?
moze u Ciebie tak, ale kazdy ma inny organizm Smile

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja nie brałam tych tabletek, wiem tylko od klientek że są bardzo dobre ponoć Smile
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 13, 2007 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ojjj, zależy u kogo. U jednej zadziałają dobrze a inna nie będzie mogła ich brać.
Powiedziały koleżanki, że są dobre, bo akurat im spasowały.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka_19



Dołączył: 29 Maj 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 3:57 pm    Temat postu: Yasmine - 2 opakowania bez robienia przerwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

biore tabl yasmin, w poprzednim cyklu bralam yasminelle ale zminilam i jestem z tej zmiany bardzo zadowolona, moje pytanie jest odnosnie tego czy moge nie robic przerwy na okres tylko brac 2 opakowanie zaraz po skonczeniu tego co teraz biore, gdyz wypadaja rozne okazje np wesele i nie chialabym sie meczyc akurat podczas niego z okresem, przesuwac okresu o kilka dni ani skracac tez nie chce tylko po prostu czy te 2 opakowania mozna? a jesli tak to jak postepowac w takim przypadku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Lip 17, 2007 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mozesz tak zrobic,poprostu po skonczeniu jednego opakowania nie rob zadnej przerwy tylko zacznij przyjmowac tabletki z drugiego opakowania i dopiero po skonczeniu tego drugiego zrob 7-dniowa przerwe.Zaznaczam jednak,ze moze sie zdarzyc,ze podaczas brania dwoch opakowan bez robienia przerwy moze wystapic nie wielkie plamienie,moze,ale nie musi.Pozdrawiam. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Madona



Dołączył: 19 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Konin
PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 10:07 pm    Temat postu: help me Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Roksana! mam pytanie! bardzo pilne, mam nadzieje,ze odpiszesz!
Biore yasminelle 11 dzien i wciaz mam krwawienie, z przerwami na uplawy,z tego co czytalam na forum Ty mialas podobny problem, wiec powiedz ILE czasu utrzymywalo Ci sie to krwawienie podczas pierwszego opakowania yasmin? Prosze, to bardzo pilne!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mojej kolezance utrzymywało sie az 18 dni! Shocked mysliscie ze cos jest nie tak?? Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mialam podobnie przy stosowaniu Cilestu,plamienia mialam prawie przez caly czas stosowaniai po 3 m-cach poprostu przerwalam,poza tym mialam tez bole brzucha,okazalo sie,ze nie byl to dobry wybor tabletek jak dla mnie.Jednak czasem zdarza sie ze przy pierwszych opakowaniach moga wystapic plamienia,ale potem znikaja.Ja bym poczekala do nastepnego opakowania i jesli bedzie tak nadal to bym zmienila tabsy.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karolina4536



Dołączył: 09 Wrz 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 8:30 am    Temat postu: Yasmin a ciąża ??? Pomocy !!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie mam pewien problem.Biore tabletki yasmin juz jakies 2 lata przy czym mialam pół roczną przerwe.Teraz już kontynuuje od jakis 3 lub 4 miesiecy, ale o co chodzi.Miesiąc temu w czasie tygodniowej przerwy,cze4kajac na okres kochałam sie z chlopakiem i skonczyl we mnie.Czy moge być w ciązy??Czy moze tabletki dzialaja nadal w tej tygodniowej przerwie miedzy opakowaniami??Dodam jeszcze ze dostalam wtedy okres ale byl on bardzo slaby i skonczyl sie przedwczesnie,poza tym juz wiele osob stwierdzilo ze urosly mi piersi, no i przytylam 2 kg co w moim przypadku w przeciagu miesiaca jest to nie mozliwe gdyz mam szybką przemiane materii a po tabletkach anty nigdy nie tylam a biore caly czas te same.
I jeszcze jedno czy gdyby byla ciaza mogloby to bardzo zaszkodzic dziecku ze nadal kontunuuje branie tabletek ??


-----edit by emilka-----
proszę nie pisać tylu znaków przestankowych obok siebie. tytułów tematów to również dotyczy!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Wrz 09, 2007 9:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karolina4536 jesli nie zapomniałas o zadnej tabletce to nie ma mowy o ciazy. podczas 7dniowej przerwy jestes nadal chroniona wiec mozna sie kochac bez obawy Razz. Co do piersi i okresu- to normalny objaw , tak reaguje Twoj organizm na hormony w tabsach. Z tego co wiem zawsze powiekszaja sie piersi a okres? jest nieporownywalny z poprzednim,zanim nie brało sie jeszcze tabsow. Nie dosc ze skapy,to i mniej bolesny i krotki (2-4dni). Takze spokojnie wszystko jest ok. Exclamation Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group