Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Yasmin - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Maj 18, 2008 8:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no spoko, tylko że jak zaczynasz brać przed okresem, w trakcie cyklu to skuteczność tego opakowania może nie być pełna...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Syntia



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam tylko jeszcze ostatnie pytanie czy powinnam zrobic przerwe w zarzywaniu i poczekac na krwawienie po czym zaczac brac od nowa?? DZIEKUJE BARDZO EMILKO za cierpliwosc i odpowiedz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Maj 19, 2008 3:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myślę, że normalnie powinnaś zrobić przerwę i 8mego dnia rozpocząć nowe opakowanie i to opakowanie już będzie całkowicie bezpieczne Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Syntia



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Emilko dziekuje za wszystko Very Happy bardzo mi pomoglas Smile dzisiaj dostalam ,,okres" bardzo sie ciesze ze nie jestem w ciazy Smile POZDRAWIAM CIE MOCNO I GORACO
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zaraz zaraz, chwilka - a przy której jesteś tabletce? bo wydawało mi się, że przerwę powinnaś zacząć dopiero 31 maja...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Syntia



Dołączył: 18 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 5:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja przestalam brac terz tabletki i zaczne po 8 dniach . a to jest juz 4 dzien jak nie biore czyli za cztery dni mam zaczac nowe opakowanie ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czemu przerwałaś? tak się nie robi!
teraz to już nie wiem.. zacznij brać kolejne opakowanie ósmego dnia od zrobienia przerwy czyli 4tego dnia od dzisiaj licząc
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majlo13



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 8:08 pm    Temat postu: Brak krwawienia po 3cim opakowaniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Błagam pomóżcie niewiem co robić.od 3miesięcy biorę tabletki jasmin w czwartek wzięłam ostatnią tabletkę i do dzisiaj (6dni)nie mam okresu..co się dzieje???tabletki biore regularnie otej samej porze mialam jeden przypadek gdyż z poprzedniej paczki wjednym dniu wzięłąm dwie tabletki naraz,ale do końca opakowania mialam 3szt. co mam robic czy jeste, w ciąży??? prosze o szybką radę



-----edited by emilka-----
przeniosłam temat do innego działu i zmieniłam tytuł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 11:30 pm    Temat postu: Re: brak miesiączki pomóżcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te 2 tabletki wzięłaś dlatego, że zapomniałaś jednej czy po prostu "od tak". bo to ważne. najniebezpieczniejsze jest zapomnienie tabletki z końca lub początku opakowania. przy poprzednich opakowaniach krwawienie wystepowało w którym dniu przerwy?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majlo13



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 29, 2008 8:43 am    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tabletki wzielam dwie naraz tak poiprostu z rozpędu najpierw jedna i za chwile druga bo myslalam ze jeszcze nie wzielam... miesiaczke zazwyczaj dostaje w 3dniu przerwy i trwa 2-3dni. dzisiaj zrobilam terst ciazowy wyszlo ze nie jestem wciaży a nadal nie mam okresu.czasem biała wydzielina sie nasuwa.jutro tzn wpiatek powinnam wziasc tablete z nowego opakowania??czy brać ją jak nie mialam okresu??czy przerwac branie tabletek??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group