Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przed okresem - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeczytałeś dokładnie tytuł tematu?
stosunek dzień PRZED miesiączką a nie dzień PO skończeniu miesięczki. wtedy już zajść w ciązę można
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Martyna21



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: zachodniopomorskie
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 11:18 am    Temat postu: seks przed miesiączką Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kochałam się z chłopakiem,oczywiście on był zabezpieczony od razu mówię,że wytrysk miał na zewnątrz a u mnie było małe krwawienie a dziaisj mnie troche pobolewa brzuch tak jakbym miałą dostać okres.Pomóżcie bo nie weim co myśleć w ciąże napewno nie zajde no a jeszcze włąśnie zbliża się miesiączka no i nie wiem sama a mogę zajść w ciąże przed misiączką?


przerzuciłam z mojego dzialu do bardziej odpowiedniego dla tego problemu. emilka


Nie zakładaj kilku takich samych wątków w różnych działach. PRZECZYTAJ REGULAMIN / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Lut 03, 2009 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W ciąży nie będziesz, bo byliście zabezpieczeni, a ponad to wytrysk nastąpił poza Tobą.

Co do tego czy przed miesiączką można zajść w ciążę, to jest to zależne od długości cykli i ile to "przed" wynosi.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niktznikad



Dołączył: 07 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 1:12 am    Temat postu: Seks przed okresem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochałam się wczoraj (6.02) z moim chłopakiem a okres przypada mi na 14... był on zabezpieczony i wytrysk był w prezerwatywie, ale jak już wychodził to się ona zsunęła, niby była ona płytko, ale chłopak zapewne przy wyjmowaniu mógł otrzeć się o mnie w środku.
Jakie może być prawdopodobieństwo że zajdę w ciążę?


Nie zakładaj nowego tematu jeśli istnieje już pokrewny!!!
PRZECZYTAJ REGULAMIN FORUM jest umieszczony w każdym dziale.

Przeniosłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 2:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy czy masz dni płodne czy nie. Jak je wyliczyć jest napisane w tym temacie:
http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html

Jakieś szanse są, ale więcej będzie można powiedzieć jak powiesz czy to były dni płodne jeszcze czy już nie.

Jeśli obserwujesz śluz, to jeśli od jakiegoś czasu(2-3 dni) był nieciągliwy i nieprzejrzysty to możesz być spokojna. Bo to już dni niepłodne.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryś92



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 8:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam taki problem, ostatnio z moim chłopakiem uprawialiśmy petting następnie on doszedł i przez nieuwagę dłonią na której miał spermę otarł się o mnie w tamtym miejscu oczywiście zaraz się wytarłam ale teraz mam obsesję ze coś mogło dostać się do środka itd... stało się to w 24 dniu cyklu a na następny dzień dostałam okres który trwał 6 dni. Moje okresy nie są ideanie regularne wahają się między 25 a 28 dniem cyklu.
Jakie jest prawdopodobieństwo ze mogłam przez cos takiego zajśc w ciąże prosze napiszcie jak to jest bo mnie sumienie gryzie Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie tuż przed miesiączką są dni niepłodne a zwłaszcza na dzień przed.

Wylicz sobie dni płodne wg wskazówek z tematu do którego link znajduje się w poście wyżej.

Myślę jednak że nie ma szans na ciążę. I następnym razem po prostu uważajcie Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryś92



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyliczyłam sobie i wyszło ze to dni niepłodne ale mimo wszystko mnie to gryzło bo na każdej str inaczej piszą Confused

Skoro jednak piszesz że nie ma szans to nie bede się tym już przejmować Very Happy Dziękuje za szybką odpowiedź Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola1004



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 1:38 pm    Temat postu: Re: Trzy dni przed miesiączka. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam:) mam pytanie kochałam się wczoraj z chłopakiem bez zadnego zabezpieczenia i niby wytrysku nie bylo ale nie jestem pewna...wokół "dziurki' miałam białe plamy czy jest możliwość ze jestem w ciąży? prosze o szybcka odp pomocyy!! ;(;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno jeszcze nie jesteś w ciąż...Co najwyżej możesz w nią zajść.

Zależy jak długie masz cykle który to był jego dzień...Wylicz sobie dni płodne (jest artykuł w tym dziale). no i czy był wytrysk czy nie...Zapytaj swojego partnera..On na pewno będzie to wiedział...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 7 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group