Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przed okresem - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cayenne
Spamer


Dołączył: 29 Lip 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2012 4:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jest małe prawdopodobieństwo zajścia w ciążę, aczkolwiek musisz pamiętać, że plemniki wydostają się podczas stosunku również przed wytryskiem także zawsze jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest. Lepiej nie praktykować stosunku przerywanego bo można zaliczyć wpadkę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
odiplastik



Dołączył: 11 Lis 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miastko.
PostWysłany: Nie Cze 22, 2014 7:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim Smile kochałam się z dwa razy bez zabezpieczenia chłopakiem dzień przed okresem 19.05 20.05 dostałam okres w tym miesiącu miałam mega dużo sytuacji stresowych. Po jednym stosunku chłopak poszedł oddać mocz umył się i chwilę potrwało zanim znów zaczęliśmy się kochać do wytrysku zawsze dochodziło na zewnątrz i zawsze do niego dosyć trochę brakowało.. Teraz okres powinnam mieć 18.06 okresu nadal nie mam i nie mam też objawów takich jak wysyp na twarzy , bolące piersi , nie jestem poddenerwowana tak jak zawsze no i jeszcze nie mam smaków zawsze przed okresem jadłam jak dzik a teraz nic Sad i najbardziej niepokoi mnie to że śluzu płodnego było niewiele na prawde a szyjkę macicy nadal mam wysoko i jest bardzo miękka i czasami pojawiał się śluz plodny a później znikał . Uwolnienie białego czopu śluzu dawno nastąpiło. Jeszcze powiem że jak miałam śluz plodny to był z domieszką małej ilości krwi. Cykle mam zazwyczaj 29 dniowe czasem ulegają wydłużeniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 02, 2014 1:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrób test z krwi bHCG.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group