Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przed okresem - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
majka333



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 22, 2011 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, chodzi mi o pierwszy dzien okresu = cyklu, czy jakiekolwiek zagrożenie jest?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Paź 22, 2011 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

majka333, przy tych cyklach 27 - 29 dniowych moim zdaniem ryzyko jest raczej małe i nie powinno dojść do zapłodnienia, chociaż znam różne przypadki Wink
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majka333



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 22, 2011 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmmm rozne, to znaczy jakie? myślałam, że zagrożenie jest 0.. że krew, która się potem pojawia itp zabije ew. plemniki.. to i do owulacji daleko.. kurcze Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 9:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

majka333 napisał:
hmmm rozne, to znaczy jakie?

tzn jesli masz krotkie cykle, tuz po okresie moga byc dni płodne i owulacja ..no i ciaza murowana,ale to zdarza sie b.rzadko..

Dodano po 28 sekundach:

Ty masz 27-29dniowe wiec nie ma powodu do obaw.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

majka333, racja, tak jak piszę koleżanka wyżej - przy Twoich cyklach nie ma powodu do obaw Wink

a moje wtrącenie "znam różne przypadki .." to tylko taka anegdotka, bo rzeczywiście znam, natura lubi płatać figle bądź do bądź Smile
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majka333



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plus... tak, mam raczej cykle 27 dniowe. ale teraz moj okres trwa tylko w 2 dni - syt. miala miejsce przedwczoraj i okres był obfity i bolesny - duzo nabłonka a dzis juz nic nie ma Sad(((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma szans na ciaze.
w ciazy nie ma krwawien a plamienia brunatne, rozowe, nigdy czerwone.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paxel



Dołączył: 03 Gru 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 9:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, piszę tu raczej informacyjnie z prośby mojej kobiety, pomimo że przejrzałem cały temat.

Moja kobieta na dość regularne cykle (prowadzi sobie kalendarzyk więc dość dokładnie może określić kiedy przypada miesiączka). Wczoraj wieczorem powiedziała że jest około 3 dni przed miesiączką (tak wychodzi wg kalendarza). Doszło do stosunku z użyciem prezerwatywy. Prezerwatywa nie pękła (po zawiązaniu nic nie wylatywało prezerwatywa była sucha), a wytrysk do condoma odbył się już poza ciałem partnerki. Więc pytanie skierowane do pań od mojej pani:
- Czy istnieje jakakolwiek prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Wiem ze to pytanie dość dziwne biorąc pod uwagę okoliczności stosunku, no ale pytam w imieniu mojej Kasi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 11:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Paxel w tej sytuacji nie widzę szans na ciążę, czyli prawdopodbieństwo = 0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
minimka



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 13, 2012 9:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem. Od 26 października do 1 listopada miałam śluz płodny pomieszany z białym,2 listopada już biały gęsty szyjka była mniej twarda... A 3 listopada po długiej nieobecności przyszedł do mnie mój chłopak i ok 16 zaczęliśmy współżyć, nie doszło do wytrysku. Chłopak poszedł załatwić sprawę do łazienki, po czym wysikał się umył i oglądaliśmy film potem znów nas wzięło Embarassed ale do wytrysku też jak w poprzednim wypadku było daleko i też odbyło się to w ubikacji. Następnego dnia też współżyliśmy tylko raz i wytrysk też był po 10 min od stosunku też w ubikacji. Okres miałam mieć 8 listopada spóźnia mi się. A poprzedni okres miałam 11 października i trwał do 16. Jak sądzicie jaka jest możliwość zajścia w ciążę?

Dodano po 6 minutach:

A i to był stosunek bez prezerwatywy (wiem głupota) Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad i moje miesiączki zazwyczaj są regularne co 28/29 dni. Chociaż w październiku byłam poważnie chora i owulacja się przesunęła wytrysku nie było we mnie ani nie było blisko.

Dodano po 11 godzinach 1 minutach:

A i moja szyjka aktualnie jest rozpulchnionA ma wglebienie do ktorego moge wlozyc palec jest dosc wysoko mam wszystkie objawy przrs okresem bola mnir od 3 dni piersi sa nabrzmiale mam wyczulony zapach i zmienne nastroje jak myslicid co o tym sadzix?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 14, 15, 16  Następny
Strona 15 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group