Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przed okresem - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 12:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie. to nie ma nic do rzeczy.
stres, zmiana klimatu tak.
ale nie stosunek Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paulina22062



Dołączył: 07 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z Nowego Sacza
PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam pytanko..ile dni przed okresem i po okresie są dni płodne??
jak mam regularny okres..a mam mieć okres 15.04
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Kwi 08, 2010 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to zalezy od dlugosci cyklow..

Dodano po 15 sekundach:

to ze regularne to nic nam nie mowi.. podaj dokładnie ile trwaja..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rihanna



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy moze sie cos stać jesli kochalam sie z chlopakiem w trakcie okresu? chodzi mi glownie o jakies choroby... kochalismy sie na dodatek bez prezerwatywy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Kwi 23, 2010 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rihanna hmm jezeli bez prezerwatywy to ogolnie jestes narazona na wszelkie choroby przenoszona droga płciowa. Jesli zas chodzi o sam stosunek podczas okresu to wtedy istnieje wieksza mozliwosc ze zalapiesz wszelkie infekcje drog rodnych. Jest to poprostu malo higieniczne no ale jak ktos lubi Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mrqq



Dołączył: 20 Paź 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Nie wiem czy takie pytanie padło już... Prosilbym o pomoc.

Możliwe jest zajście w ciąże jeżeli na następny dzień partnerka dostała okres? ( stosunek był bez zabezpieczenia ) Z tego co JA sie orientuje to nie ma takiej opcjii . . . Jednak mam obawy , ponieważ już 3 tygodnie nie ma okresu. . . Dodam że ma problemy z hormonami i często miała problemy z dodaniem okresu , i dlatego brała tabletki anty. Minęły już 2 miesiące od kiedy skończyła je brać. Wiec czy możliwe bylo zajscie w ciaze? czy nie ma takiej opcjii ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Paź 20, 2010 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli skonczyla brac tabletki i kochaliscie sie z wytryskiem w srodku to ciaza jest jak najbardziej mozliwa bo nie wiadomo kiedy po odstawieniu pojawi sie owulacja.. wg mnie powinna zrobic test. zazwyczaj przed okresem sa dni niepłodne i nie ma szans na ciaze ale jesli w gre wchodzi odstawienie tabletek to nie byłabym taka pewna.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Wto Paź 26, 2010 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mrqq, wiadomo powszechnie, że kilka dni przed okresem nie da się zajść w ciążę, ponieważ są to dni niepłodne .. jednak jeśli było tak jak pisze wind to ciąża jak najbardziej możliwa .. zróbcie test.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majka333



Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 21, 2011 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy przy cyklach 27-29 dni stosunek w pierwszy dzień cyklu moze być jakimkolwiek zagrozeniem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Sob Paź 22, 2011 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

majka333, chodzi Ci o pierwszy dzień okresu ? bo to jest pierwszy dzień nowego cyklu.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group