Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przed okresem - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind nawet jezeli krotsze cykle ma i jest to przed okresem tuz tuz to i tak jest niemozliwoscia zajscie w ciaze a ta tabletke to nie ma po co Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czarnulka_



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cykl - mniej wiecej 33 dni .. sam okres 3-4 dni

dzieki za odpowiedz .. wzielam dla pewnosci ;] poza tym to nie byla typowa "wpadka" bo nie bylo stosunku .. to byl petting. ale ostroznosci nigdy nie za wiele Smile czyli myslicie ze nie jestem ?? to fajnie Very Happy

-------

aaa .. wzielam ta tabletke po 40 godzinach od tego "zdarzenia"..


martwi mnie jedynie fakt iz nie mam nadal okresu .. ale to moze od stresu ;| .. co myslicie ?


-------edited by emilka--------
staraj się korzystać z opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niejetses w ciąży, po pierwsze było to przed miesiączką i do tego tabletka i pieszczoty nie seks, okresu brak pewnie przez stres albo przez tabletke
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czarnulka_



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki :* Very Happy

p.s dobrze ze istnieja takie fora jak TO Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czarnulka_ napisał:
wzielam dla pewnosci ;] poza tym to nie byla typowa "wpadka" bo nie bylo stosunku .. to byl petting. ale ostroznosci nigdy nie za wiele Smile

owszem nigdy nie za wiele, ale polecam poczytać trochę o cyklu i jak dochodzi do zapłodnienia, bo tabletka "po" zdrowa nie jest, jest to ogromna bomba hormonalna dla organizmu i jak nie ma potrzeby jej brać (czyli tak jak u Ciebie), to naprawdę nie warto...
ciąży z tego nie będzie na bank a skoro wzięłaś przed miesiączką, to oj.. może Ci się mocno spóźnić okres...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
czarnulka_



Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze ze mi to mówisz Emilo Smile ze moze sie mocno spóznic .. nie bede sie tak bardzo denerwowac tym ze sie spoznia skoro jest powod ..

Dzieki wielkie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Chris



Dołączył: 07 Sty 2008
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich, piszę w następującej kwestii, moja dziewczyna ma cykle ok. 28-30 dniowe, 28 dnia uprawialiśmy seks bez zabezpieczenia, wytrysk na zewnątrz. Mam pytanie czy w naszym przypadku można uznać seks w takim terminie za bezpieczny - na kilka dni przed miesiączką? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma takiej mozliwosci bo to byl na 100% dzien nieplodny, pozdrawiam Smile czekajcie na okres.
Powrót do góry
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Pinezką Smile przy regularnych 28 dniowych cyklach juz 8 dni przed okresem sa dniami bezpiecznymi Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tial



Dołączył: 21 Lip 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 9:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
czyli rozumiem że jeżeli uprawiałem seks zaraz po skończeniu okresu to na 100% jest w ciąży?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 6 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group