Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przed okresem - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 11:21 am    Temat postu: bez gumki przed okresem?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej dzieki bardzo za odpowiedz.

tylko raz zdarzylo mi sie kochac bez gumki kilka dni przed okresem ale to tez nie bylo tak do konca tylko kilka "pchniec".

z tego co wyczytalam tu na forum wczesniej to nigdy nie ma sie cyklu dokladnie ale to dokladnie 28 czy 30 dni. czytalam ze jak ma sie okres 28-30 dni to to jest regularne. ja wiem ze jak mnie piersi zaczynaja bolec to z tydzien dostane miesiaczke. i tak zawsze jest. wiec pomyslalam ze jak bede sie kochac z moim ukochanym 2-4 dni przed okresem to nic nie powinno sie stac tymbardziej ze oboje to przedyskutowalismy i nie chcemy aby od doszedl we mnie - dla pewnosci ze nic mi po sobie w srodku nie zostawi Wink. poza tym zawsze sie do tej pory kochalismy z gumka i dochodzil we mnie. nigdy nam zadna nie pekla.

ale teraz chcielibysmy oboje sprobowac jak to jest bez gumki-podobno doznania sa lepsze dlatego chcemy tak zrobic. ufamy sobie i kochamy sie i wiem ze w razie "wypadku" on mnie nie zostawi.

co do dni plodnych to do konca nie jestempewna kiedy sie koncza ale podobno dni przed okresem (2-4 ???) sa na bank nieplodne dlatego chcemy sie kochac bez gumki tylko przed miesiaczkami. w inne dni gumki OBOWIAZKOWO.


prosze o szybka odpowiedz.

z gory dziekuje i pozdrawiam.


dodam jeszcze ze wtedy 1 raz bez gumki- nic nie wyszlo zadnej ciazy nie bylo
pa

---edit by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżli masz takową pewność to czemu nie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 12:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja stosuje taka metode juz od 3 lat jakos Smile tylko musisz pamietac ze okres musi byc w maire regularny ja mam co do dnia chociaz zcasem nie sie tez zdazy ze mam dzien wczesniej lub szybciej... musisz znac bardzo dobrze swoj organizm, obserowac go, znac reakcje na rozne zmiany np, klimatu , stres itp.... ja juz sie kocham bez gumki na 7 dni przed okresem i zawsze chlopak konczy we mnie , w pozostale dni tez sie kochamy bez gumki no ale wytrysk jest zawsze gdzies na zewnatrz Smile
wiec musisz uwazac... tak jak piszesz 3 , 4 dni przed okresem to sa juz na 100% dni nieplodne a do tego jeszcze bol piersi wskazuje na to ze okres sie zbliza Smile mnie piersi zaczynaja nawet bolec jakos 10 dni przed okresem to wtedy wiem ze niedlugo bedzie i dajemy czadu Wink tylko u mnie jest ta roznica ze jak w razie cos gdzies kiedys sie pomylimy albo cos i bede w ciazy to po prostu bedzie dzidzia szybciej niz planujemy i bedziemy sie z tego cieszyc Smile stres przed niechciana ciaza tez nie jest wskazany przy tej metodzie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pituszka to jest nas dwie Razz Razz co stosuja ta metode Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 1:12 pm    Temat postu: bez gumki przed okresem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja tez sie nie boje ze moj partner mnie zostawi. wiem ze gdybysmy wpadli to by nadal byl ze mna i byloby tak jak u ciebie -dziecko wczesniej niz planowane ale i tak bysmy sie cieszyli Smile w koncu ja mam 25 lat Smile on co prada jest mlodszy ale rozmawialam z nim na ten temat i on powiedzial ze zdaje sobie z tego sprawe ze pewne rzezy bede chciala wczesniej. w tym chodzi tez o dziecko. wiec sie nie boje ze moglby mnie zostawic.

z tym bolem piersi zawsze sie sprawdza- najpierw bola a tydzin po okres i juz nie bola. tak jst od kilku lat. a jak facet we mnie nie skonczy to chya nic zlego nie powinno sie wydarzyc prawda- przeciez to dni nieplodne.

pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 1:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no czyli jak macie takie nastawienie do ewentualnej ciazy to moim zdaniem mozecie spokojnie uzywac tej "metody" Wink
nawet na 5 dni przed okresem mozecie sie kochac i partner moze konczyc w srodku Smile to na pewno sa dni nieplodne...
pamietaj tylko o tymz ejakbys gdzies wyjezdzala, miala troche stresow i brala jakies lekarstwa lub antybiotyki , byla chora to moze sie okres i caly cykl przesunac w tym dni plodne i nieplodne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 1:41 pm    Temat postu: prze okresem bez gumki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak wiem o tym Smile ale w sumie to jak pojawia sie bol piersi to i tak oznaka tego ze bede miala za tydzien okres, nawet jesli sie nawet o tydzien pzesunie. to czy zmiany o ktorych napislas maja tez takie znaczenie??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jezeli cykl sie przesunie to takze przesunie sie bol piersi... jezeli zawsze mialas tak ze przed okresem bola cie piersi to nawet jak cykl ci sie przesunie to piersi zaczna bolec przed okresem .. nie wanze czy przesunol sie o tydzien w przod czy w tyl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 1:45 pm    Temat postu: przed okresem bez gumki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to wtedy tez mozemy sie kochac bez gumki Smile te kilka dni przed okresem.

a wiesz moze tak na bank ile dni przed jest napewno bezpiecznych??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiem tak, mnie piersi zaczynaja bolec juz na 10 dni przed ale wole poczekac jeszcze z 2 dni i wtedy Smile
a jezeli ciebie bola na 7 dni przed to moim zdaniem mozesz tak juz 6 dni przed sie kochac bez gumki Smile
zawsze lepiej odczekac 1 lub 2 dni dla pewnosci Wink mimo ze 10 dni przed okresem to dni nieplodne juz ...


Ostatnio zmieniony przez pituszka dnia Czw Sie 23, 2007 1:50 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Następny
Strona 2 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group