Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przed okresem - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ola1004



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 6:50 pm    Temat postu: Re: Trzy dni przed miesiączka. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

twierdzi ze nie było wytrysku wiec mogłabym zajść??? lub jakies tabletki zeby temu zapobiec?

Dodano po 6 minutach:

wyszło mi że to nie są dni płodne...więc jest jakieś prawdopodobieństwo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 7:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro to były dni niepłodne i nie było wytrysku to żadnych szans nie ma...

a tabletki po są...Nazywają się escapelle...Można je wziąć do 72 h po niezabezpieczonym stosunku...Ale może najpierw warto pomyśleć o ewentualnych skutkach a później brać się za seks??
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola1004



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 9:44 pm    Temat postu: Re: Trzy dni przed miesiączka. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok i w każdej aptece można zakupić? jutro sie postaram kupic...i dziekuje za słowa wsparcia tak masz racje ze lepiej sie zabezpieczyć niż pożniej obawiaćSmile Dziekuje jeszcze raz:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najpierw musisz iść do lekarza po receptę...To nie są dropsy...Tylko leki hormonalne..Tabletki antykoncepcyjne...

Także idź do ginekologa. Najlepiej niech od razu przepisze Ci jakieś tabletki do stosowania na co dzień...Wypytaj go o wszystko Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola1004



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 2:20 pm    Temat postu: Re: Trzy dni przed miesiączka. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja miałam miesiączkę 02.04 i poźniej następną dostałam 30.02 czy mogłabyś mi obliczyć dni płodne i niepłodne...bo wole jak mi osoba umiejaca dobrze to obliczyc..z góry bardzo dziekuje Ci:*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czytałaś temat poświęcony wyliczaniu dni płodnych? ---> http://www.biomedical.pl/forum/jak-wyliczyc-dni-plodne-nieplodne-vt9930.html

Ja mogę Ci wyliczyć...Ale musisz mi podać informacje o których tam piszę...Czyli ile trwa Twój najkrótszy i najdłuższy cykl z ostatnich 12...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola1004



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 5:44 pm    Temat postu: Re: Trzy dni przed miesiączka. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to bedzie ciezko bo nie mam w kalendarzyku poprzednich dni mam tylko z temtego roku wszytskie cykle Sad( jejka strasznie sie boje..jeszcze dzisiaj dostałam bólu mięśni i wogole ale jak nie było wytrysku to chyba są nikłe szanse całuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nikłe są...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ola1004



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 4:09 pm    Temat postu: Re: Trzy dni przed miesiączka. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to troche dziwne ale czekam za miesiaczka jak nigdy. Pozdrawiam Cię i caluje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Maj 20, 2009 10:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też czekam na okres jak na wybawienie, mija już 39 dzień i nie ma nic, test tydzień temu negatywny w 20-kilka dni po stosunku ;/
mdli mnie ciągle i bolą mnie piersi
zaczynam wierzyć w to że jestem w ciaży...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 8 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group