Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przed okresem - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 1:49 pm    Temat postu: globulki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a wiesz moze czy te globulki o ktorych tu na forum czesto mowa sa bez recepty czy tez tylko na recepte jak tabletki??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uuu tego to nie wiem bo nie stosowalam ale zapytam sie kumpeli i ci napisze ok ??Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 1:55 pm    Temat postu: globulki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok bede czekac na odpowiedz

dzieki
pozdrawiam

P.S.

piersi mnie juz bola wiec juz sie ciesze na mojego partnera kiedy bedziemy broic Wink moze a jakies 2, 3 dni jak przyjedzie do mnie. to juz na pewno beda dni nieplodne... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 1:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to beda na bank nieplodne Wink
a kurcze akorat mam jakos teraz owulacje lada dzien Confused hehe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 1:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to kilka dni i bedziesz mogla potem szalec Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tylko trzeba miec jeszcze z kim szalec, bo pewnie z moim kochanym to nie bede sie za szybko widziec huh... jedynie w sobote pewnie a to bedzie owulacja Cool
ok ale nie odbiegajmy od tematu i nie robmy of topicu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

racja nie odbiegajmy od tematu

a czy tez tak masz ze w czasie owulacji masz najwieksza ochote na seks bo ja zauwazylam nie raz ze sa dni kiedy bym brykala caly czas Wink czy to moze byc wlasnie owulacja ?? jak myslisz??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak, podczas owulacji mamy najwieksza ochote na sex Wink to juz jest instynkt do rozmnazania sie.... plodne dni to wtedy najwieksza szansa na potomstwo Smile
tylko ze np. u mnie jest tak ze ja zawsze mam ochote a jak jest owulacja to doslownie "wybucham taka mam chcice" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

EWelina o jakie globulki Ci chodziło? dopochwowe? jesli tak to ja moge co nieco powiedziec na ten temat,bo kiedys uzywałam. odpisz na pm bo offffftopik bedzie długi jak anakonda hahaha Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona1988



Dołączył: 19 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

PITUSZKA a mogłabys mi napisac jak oblicza sie kiedy jest owulacja??? i ile dni po niej są te dni niepłodne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 3 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group