Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Stosunek przed okresem - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sanderejszyn



Dołączył: 04 Wrz 2006
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 3:57 pm    Temat postu: Trzy dni przed miesiączka. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy jak kochałam sie z chłopakiem 3 dni przed miesiączką i był wytrysk(ale juz w trakcie wyjmowania członka) czy mogę zajść w ciążę.Mam co 28 dni miesiączkę,teraz powinnam dostać 17.11..
Z góry dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeżeli poprzedni okres miałaś ok. 20 września to dni płodne przypadły na 30 września - 7 październik. w ciąze możesz zajść tylko w ciągu kilku środkowych dni. sadze wiec ze prawdopodobieństwo jest naprawde znikome a wrecz niemożliwe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sonia



Dołączył: 23 Lis 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 4:58 pm    Temat postu: przed i po miesiączce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ile dni przed miesiączką i ile dni po miesiączce ma sie dni płodne? chodzimio to ile dniprzed i po moge sie kochac bez obaw przed wpadka:) z gory dziekuje za odp i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Gru 18, 2006 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zalezy jak dlugie masz cykle i czy sa regularne,bo jak nie,to ta metoda sie w tym przypadku nie sprawdzi.pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koles



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Seima ,mam pytanie dzis kochalem sie ze swoja dziewczyna bez zabezpieczenia,wyszlem z niej i po chwili do szlo do wytrysku na zewnatrz,jest to jej 22 dzien cyklu a okres ma co 26-29 dni ,bola ja piersi od kilku dni mowi ze to znak ze zbliza sie jej okres ,jest jakies prawdopodobienstwo zajscia w ciaze ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 4:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem sa nikle szanse ze zaszla w ciaze, bola ja piersi , pewnie niedlugo dostanie okres wiec cierpliwie czekajcie ale po 7 dniach od stosunku mozeciez zrobic test to was na pewno uspokoi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
koles



Dołączył: 04 Sty 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 4:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pituszka napisał:
moim zdaniem sa nikle szanse ze zaszla w ciaze, bola ja piersi , pewnie niedlugo dostanie okres wiec cierpliwie czekajcie ale po 7 dniach od stosunku mozeciez zrobic test to was na pewno uspokoi Smile



hehe zawsz ejak uprawialismy sex to tylko kilka dni przed miesiaczka ,ona sie nie boi bo mowi ze bola ja piersi to okres przyjdzie za klika dni Smile ale ja zawsze mam jakis rzut hehe pozatym miala sucho i bola ja piersi powinna dostac okres za 4-6 dni Smile juz od ponad roku jak sie kochamy to okres ma miedzy 26-29 dni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sanderejszyn przed okresem nie ma mozliwosci zajscia w ciaze,bo sa dni niepłodne Wink wiec głowa do gory Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 10:30 pm    Temat postu: bezpiecznie bez gumki kika dni przed okresem??? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej wam.
moze ktos odpowie mi na moje pytanko. otoz ostatnio okres mialam 3 sierpnia 2007. wedlugo moich obliczen owulacja miala nastapisc 21 sierpnia. po dodaniu i odjeciu tych kilku dni po i przed owulacja, postanowilam nie wspolzyc z chlopakiem do 25 sierpnia dla pewnosci ze dalej sa dni nieplodne. przypuszczalnie moj nastepny okres ma byc 4 wrzesnia. moj ostatni cykl to 32 dni. a poprzednie od 28 do 32. czy w takim razie po 25 sierpnia moge bez zabezpieczenia kochac sie z moim ukochanym bez obawy ze zajde w ciaze?? dodam ze zawsze tydzien przed okresem bola mnie piersi i wtedy wiem ze wlasnie za tydzien bede miala okres. piersi zaczely mnie bolec dzisiaj tj. 22 sierpnia. czy ten bol piersi zawsze tydzien przed moglby oznaczac ze sa dni nieplodne i moge bez obawy "broic" ?? prosze o odpowiedz kogos, kto sie na tym juz poznal . z gory dziekuje.


----edit by emilka----
jeden z założonych tematów kasuje. na przyszłość prośba o niezakładanie dwóch identycznych tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 10:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ewelina ja stosuje taka metode co Ty,ale musisz miec bardzo regularne cykle.. Rolling Eyes a z tego co widze to czasem masz 28,potem 30..
w sumie ja tez zaczynam jazde na maxa kiedy zaczynaja mnie bolec piersi.
hmm nie chce zeby potem było na mnie,ale jesli wiesz kiedy koncza sie płodne to odczekaj dla pewnosci ze 2 dni i jak masz zupełnie suchutko to mozna sprobowac..
ps- probowałas juz kiedys tej metody? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Metody naturalne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group