Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Solarium - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 11:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh no własnie Smile my mamy wizyty w solarze pod kontrola Smile a nie tak jak panny uzaleznione ... Neutral. osobiscie to jakbym miala blada twarz to bym nie wyszła na miasto...tym bardziej do kolezanek ktore sa ciemne Smile od razu by były jakies głupie texty: co Ty taka biała.. itp. dzieki Bogu nie mam takiego problemu Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie mam ten problem że skóre na twarzy mam jaśniejszą niż na pozostałych częściach ciała Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freya to fajnie, że podobasz sie sobie taka jaką jesteś. My też tak mamy, ale czasem chcemy sobie koloryt skóry ożywić- tyle. Nie pieczemy się i nie robimy na złote kury Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziarka



Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 21, 2008 10:47 pm    Temat postu: Solarium Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej... nie wiedziałam gdzie napisac wiec pisze tutaj... mysle ze uzyskam odpowiedz... a mianowicie... byłam na solarium juz pare razy a dokładnie 6 przewaznie po 5-6 minut... i nie widac zadnej opalenizny... nie uzywałam zadnych kremow ani nic... tak na "sucho" szłam... czy to dlatego nic mnie nie chwyciło?? moze przed wejsciem powinnam posmarowac sie kremem? da to cos?

---edited by Mała Mi---
Temat przenosze w odpowiednie miejsce miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kobietki a jest jakas roznica miedzy stojącym a leżącym?? bo ja osobiscie po obejrzeniu filmu 'Oszukac przeznaczenie' nigdy w zyciu nie pojde na lezace, bo sie boje..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monikaqaz



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właściwie nie ma różnicy, jedyna to jest taka, że na leżącym jesteś bliżej lamp, a na stojacym dalej. Jednakże to nie robi różnicy jeśli chodzi o opalanie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 8:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha, heehe ;p ale ja nie wiem czemu mam taki opor przed lezacym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Monikaqaz



Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 8:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może jak leżysz to wydaje Ci się, że się poparzysz, bo "przylegasz do szła". Jednakże ja jak idę do solarium do wolę do stojącego Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzienka19



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 52

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Monikaqaz, mi to sie wydaje, ze zaraz wzrosnie temperatura i sie spale, jak w filmie, heheh Very Happy

Ale dziewczynki nie tworzymy off top'a bo troche zaczynacie odbiegać od tematu Wink
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group