Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Solarium - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zakochana_18



Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 10:12 pm    Temat postu: solarium Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam... mam pytanie... chciała bym isc na solarium i chciała bym sie dowiedziec wiecej na ten temat... jak to wogole wyglada... czy moge zostac w samej bieliznie czy musze byc nago?? i na ile minut moge isc??


----edited by emilka----
przyłączyłam do tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jak sobie zyczysz Smile w bieliznie lub bez Wink heh. mozesz isc calkiem naga,albo tylko w stringach i biutoszu Razz wedle gustu.
na pozcatku powinnas isc na malo minut i na zwykle lozko, potem stopniowo coraz dluzej itd., z reszta ten kto tam pracuje powinien Ci wytlumaczyc wszystko co i jak Smile. pzdr Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 2:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja osobiście polecam Ci stojącą tubę i zaczęcie od minut 5 Smile wskakuj tam nago Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sro Mar 05, 2008 6:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez polecam stojace solarium Smile ale nie radzilabym wskoczyc nago za pierwszym razem Razz lepiej w majtoszkach i staniku a potem zobaczysz jak sie opalilas i czy sie spieklas w tych miejsach...
Powrót do góry
Freya663



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 6:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam temat i zastanawia mnie po co wy wogóle się opalacie, w naszym klimacie naturalne jest posiadnie bladej różowiutkiej skóry a nie bycie brązowym jakbyśmy na południu byli. Jak widze jakąś panne po solarce to mnie aż mierzi, zimno, ludzie pozawijani pod szyje, a tu zasówa tak czekoladowa albo jeszcze gożej w odcieniu pomarańczy. Przecież to niezdrowe, nienaturalne. Moim zdaniem łądna skóra to skóra zadbana a nie ztruta tak chemią że nie zgadniesz jaki był jej naturalny kolor. Skąd wiecie jak to bedzie miało skutki w przyszłości, już jako młode dziewczyny niszczycie swoje ciało bezsensownym zabiegami "upiększającymi", a potem co? Zmarszczki w wieku 25 lat? Skóra taka sucha że pęka i wygląda jak u 80 letniej babci?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 08, 2008 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Freya masz racje,ale my to robimy dla poprawienia humoru lub dla ogolnej satysfakcji.nie zgodze sie ze kazdy ma blada cere...w zyciu... ! Smile ja nie mam.. starczy mi ok. 1h opalania na słonku zeby ładnie wygladac a na solarium? chodze ale nie dosc czesto. ost. byłam tylko na twarzy bo nie wystawie twarzy na balkon i nie bede łapac sniegu na policzki Razz hehe. a latem? zupelnie solar jest niepotrzebny. z 2giej strony sa osoby ktore sa zupelnie blade i czesto wstydza sie pokazac z "biala" skora.. dlatego chodza sie opalac Smile a te laski co maja pomarancza na twarzy to rzeczywiscie cos ohydnego.. Neutral. nie dosc ze smali sie 3 razy w tyg. to jeszcze tone pudru uzywa Neutral a potem na kołnierzu kurtki widac ...a fuuuuuuuuu....
solarium- owszem ,ale w granicach rozsadku Razz --- takie moje zdanie---
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya663



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 12:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czego tu się wstydzić, sama mam karnacje "ściany", osobiście uważam ze niczego jej nie brakuje, jest jasniutka i ładnie zaróżowiona tam gdzie powinna, absolutnie nigdy sie nie opalam (przynajmniej nie z własnej woli Razz). Nie maluje się prawie w ogóle, tyko na jakieś okazje, nie użiwam zadnych specyfików, poprotu dbam żeby była czysta, a jak czasem pojawi się jakaś krostka, to tudno, sama przyszła, sama pójdzie. moim zdaniem jaśniutka skóra jest ekstra :] i do tego "tania".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 1:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że jak się chodzi sporadycznie tak tylko dra poprawienia kolorytu (tak jak ja) to fajnie to wygląda.
Ja mam po prostu z natury ciemne włosy a dość jasną karnację i czasem wyglądam jak trup Wink Dlatego korzystam z solarium. Poza tym lubię się tam wygrzać Razz
Myślę że solarium to kwestia gustu, nie ktorzy ludzie na przykład nie lubią tego że są nadmiernie bladzi, skóra się wtedy taka "zdechła"wydaje.
A jak się czasami zajrzy na solarium to od razu ożywa Smile
A co do "pomarańczowych" lasek to na prawdę przesada, ale w końcu o pojemności rozumku i gustach się nie dyskutuje Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do solarium to ja nie chodzę, żeby zrobić z siebie murzyna tylko lekko poprawić koloryt skóry jak to Domi napisała. pomarańczowa twarz jest ohydna, ale co do skóry jak "ściana" to takie też nie za ładnie wyglądają.. Rzecz gustu.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya663



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Nie Mar 09, 2008 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ta poszarzała skóra to skutek złego dbania o nią, faktycznie solar ukrywa to, jeżeli dobrze się o nia dba to nigdy nie jet szara. Ja jestem zdecydowaną przeciwniczką tego typu zabiegów, to takie nienatualne... Wiem ze niektórym facetą się to podoba, choć spotkałam takich może z 2. Większość woli naturaln niepomalowane nie wypieczone panny. A ciemne włosy... najjaśniejszych to ja niema a nosze się głównie na czarno i jakos to nigdy żle nie wyglądało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group