Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Solarium - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 7:23 am    Temat postu: solarium Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam pytanie mianowicie chcialbym wybrac sie poraz pierwszy do solarum ale nie wiem jak tam jest czy trzeba sie rozebrac do konca czy jak sie wchodzi na to niby "lozko" to trzeba to zamaknac czy co? niech ktos opowie prosze
Pozdrawiam

----edit by mama Julki----
Temat przeniesiony do tematu a podobnej tematyce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mama Julki
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Maj 2006
Posty: 210

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 09, 2007 8:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w solarium rozbierasz sie tak jak masz na to ochote mozesz pozostac w bieliznie ale mozesz tez rozebrac sie cala.Napewno nikt Cie tam nie zobaczy.Co do lozka to ja bylam na 3 roznych i w zadnym z nich lozko nie zamykalo sie do konca poprostu sie przymykasz i gotowe.Mozna tez isc na tzn.tube,czyli w pozycji stojacej(troche jak kabina prysznicowa wyglada)Ale tam z tego co mi wiadomo sa silniejsze lampy od lozek wiec jak na pierwszy raz odpada.Napewno jesli pojdziesz Pani z solarium zrobi(przynajmniej powinna)z Toba wywiad,zapyta ktory raz jestes , czy na cos nie chorujesz itp.pozniej ustalicie wspolnie bezpieczny czas opalania.Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 2:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoras z dziewczyn byla w solarium w czasie okresu
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie jest wskazane korzystanie z solarium podczas okresu...trzeba poczytac regulamin opalania Laughing Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie wiem, ze to nie bardzo wskazane, ale za tydzien ide na wesele i chcialam sie troszke "przybrazowic" a wolalabym teraz niz np w czwartek czy piatek
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zalezy w ktorym dniu okresu jestes...jesli w koncowym to mysle ze nie byłoby przeciwwskazan a jak dopiero poczatek to nie radze,ale zrobisz jak uwazasz Laughing pzdr. Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ej a jak to jest z opalaniem na słońcu po solarce? Tzn, słyszałam, że przez miesiąc nie można opalać sie na słońcu, a na instrukcji przy solarce jest napisane że tylko tego samego dnia nie można, więc jak?
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Pon Cze 11, 2007 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

scarlett napisał:
no wlasnie wiem, ze to nie bardzo wskazane, ale za tydzien ide na wesele i chcialam sie troszke "przybrazowic" a wolalabym teraz niz np w czwartek czy piatek

ja proponuje balsam brazujacy zamiast solarium,ja posmarowalam sie tylko 3 razy i juz jestem opalona.Naprawde polecam i jest bepieczniejszy i zdrowszy dla skory niz te lampy. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 8:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

balsam?? a jak z plamami? nie masz?
Aga podaj nazwe tego cuda heh Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aga xs
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Paź 2006
Posty: 508

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 2:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mam zadnych plam,wystarczy dobrze go rozsamrowac,dzis jak bylam z dzieckiem w parku to uslyszalam,ze mam ladna ciemna karnacje i jak powiedzialam,ze to balsam to babka byla w szoku.a nazywa sie balsam brazujacy z firmy Ziaja,seria Sopot.kosztuje tylko 6,99,a jest rewelacyjny.POLECAM Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group