Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Solarium - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama osobiście nigdy nie używałam tych okularków, ale moja kumpela je kilka razy ubrała i jej się takie komiczne plamy nie opalone od nich zrobiły Laughing
Myślę że jak idziesz jednorazowo to możesz ubrać, ale jak masz zamiar się troszkę mocniej opalić, to raczej ich nie zakładaj Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to zalezy od skory chyba Razz jesli jestes blada jak sciana to bedzie widac bo złapiesz kolorku a oczy zostana białe Razz jesli masz ciemniejsza karnacje to mysle ze nie odbija sie Smile sama nie raz opalałam sie w okularkach i nic nie było Smile. ja tez sobie ost. chodze na solarek ale tylko na twarz Smile jakos reszta nie jest tak jasna Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze dziewczyny a macie na solarium tak ze skóra na twarzy wam się długo opala, tzn nie ma tak fajnego kolorku jak ta na pozostałych częściach ciała?? Bo ja tak niestety mam Confused I nie tylko na solarium, właśnie wydaje mi się że na solarium się nawet troszkę opala, ale od naturalnego słoneczka to jest po prostu koszmar Confused Buzka mi się prawie wcale nie opala Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Lut 09, 2008 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dominiko u mnie twarzyczka opalała się ciut lżej niż ciało, ale to mi się np podobało Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lut 09, 2008 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Domi ja tego nie zauwazyłam u siebie Wink moze stosuj jakies kremiki? ale po nich moga plamy zostac.. Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Lut 09, 2008 11:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba jednak sie nie skusze na te okulary w solarium Rolling Eyes nigdy nie wiadomo czy mi sie oplai skora wokol nich Confused

a co do twarzy to mi sie tez wolno opala a mam sniada cere Smile dopiero po 4 razach widac cos na twarzy.. wiec musze jeszcze poczekac na efekty. Ja nie stosuje zadnuch kremow opalajacych bo przez nie sie wolna opalam. Kiedys uzylam kilka razy i byla kiszka. Jak przychodze do odmu to tylko wklepuje w siebie balsam nivea i jest git Cool
Powrót do góry
natajla



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 3:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja stosuję okularki na oczy bo inaczej oczy mnie pieką po wizycie ale nie mam odznaczeń, może dlatego ze z natury blada nie jestem.... a na twarzy tez kiedys sie nie opalałam prawie wogóle, była znacząca różnica z reszta ciała i pani z solarium poleciła mi masło kakaowe, twarz opala się raz dwa:) mazło z ziaji, kosztuje chyba z 4zł a starcza conajmniej na rok. na słońcu naturalnym też buźke na nie opalam:) i skóra wogóle sie nie suszy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Barbie



Dołączył: 26 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 26, 2008 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

loolka... na poczatku nie widac roznicy..ja chodzilam na 3 min potem 5 ozniej 0 i jak juz wszlam na 5 to byl fajny efekt :) uzywaj kemy krore zaleca kobit.. obre sa.. z tego co slyszalam to mozna chodzic co 4 dni na soll

PINEZKA tak ja kiedys zalozylam.. to masakra lepiej opalaj sie bez nich :)


połączyłaaam ---- emilka;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 29, 2008 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Natajla a to masło z zaji o którym piszesz jaką ma konsystencję ?? Dość ciężką?? Czy raczej taką normalną ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natajla



Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 8:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

konsystencja jak krem:) jest bielutkie i łatwo się nim smaruje buzke, ładnie też pachnie no i świetnie sie sprawdza przy opalaniu

byłam własnie wczoraj na solarium i dzis jestem brązowiutka, na buzi też Razz i opalałam się z okularami! boje się o czy... a nie mam śladów... to jakie Wy macie te okularki?! ja mam swoje, maleńkie, ledwo oczy zakrywają, bez złączenia, tzn na oba oczka osobno i nie miałam jakos nigdy śladów... a promienie ultrafioletowe nie są obojętne dla oczu, są bardzo szkodliwe nawet jeżeli ma się oczy zamknięte! radziłabym używac okularów ochronnych...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group