Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Solarium - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no chyba jasnej ale nie az tak bardzo jasnej to moze przez karnacje???znam ludzi znajomych ktorzy są bardziej jasni i nic nie mająVery Happy
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 4:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miejsca które raczej nie opalamy po wizycie w solarium mogą szczypać..
Gdyż ciało nie jest przyzwyczajone na taką dawkę promieni..
Najlepiej gdybyś zastosował balsam chłodzący..
Albo nie którzy chwalą sobie zwykłą maślankę, bądź wywar z siemienia lnianego.. Być może coś Ci pomoże Wink

Tak w ogóle to jasna zadbana skóra też jest atrakcyjna Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 8:31 pm    Temat postu: Re: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powodzenia i pięknej opalenizny życze Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no jas tez miałem popazenia po solarium bo juz kilka razy chodziłem albo mozesz isc do dermatologa bo ja tez kiedys bylem tak samo jak ty miałem popazoną skore i przepisał mi masc ochładzającą i fajnie pomaga a jak nie to tak jak kolezanka mowi posmaruj sie maslanka po twarzy i popazonych miejscach zejdzie ci to ja mam problem ze mnie bardzo swedzi i to moja przeszkoda zeby chodzic na solarium:(((
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Kwi 09, 2006 8:39 pm    Temat postu: Tabletki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam jeszcze jedno pytanko odnosnie koloru skory Laughing niech ktos mi odpowie czy zazywanie tabletek "Bio - Karoten" jedzenie marchwi i sokow marchwiowych itp pomoże coś zeby moja skora byyła ciemniejsza a nawet brązowa jak po soialarium???? prosze o odpowiedz Smile
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 2:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pewno skóra nie będzie ciemniejsza(tak jak po solarium),ale będzie sie dużo łatwiej opalać i mieć ładniejszy koloryt Very Happy Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 3:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla pocieszenia powiem CI, że ja również "super skóry" nie posiadam..
Pochłaniałam dużo marchewek ale efekt miałam podobny jak moja znajoma..
MIanowicie kolor "niby opalony" wyszedł jedynie na dłoniach i to na wewnętrznej części.. Tak więc nie polecam Very Happy
ale spróbować zawsze można Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 6:20 pm    Temat postu: olkaa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeszcze apropo solarium. Smile
1.Czy od solarium niszcza sie wlosy?
2.Nigdy nie nakladam na oczy specjalnych okularow bo wiem jak to sie konczy-efekt okularow.. Czy jest to bardzo szkodliwe i niebezpieczne?
3.Ostatnio w solarium kupilam sobie plyn do opalania w saszetce. Oprocz ladnego zapachu byl niczym zwykly balsam do ciala (dla mnie wszytski kramy sa takie samy Razz) tam gdzie balsamu dalam wiecej opalenizna byla 3 razy mocniejsza! Kiedys dostalam krem do twarzy i konsystecja i zapach byly identyczne jak wazelina Neutral Czy to mozliwe? Czy mozna sie np smarowac oliwka przed solarium? Czy oczywiscie cos to da? Smile
4. Czy promienie z solarium niszcza np telefony czy mp3?
Zawsze trzymam obok siebie cos i slucham muzyki i nie wiem czy to bezpieczne?


DZIEKII WAM Very HappyVery Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 9:21 pm    Temat postu: Re: olkaa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. czy niszczą? chyba troche tak skoro są specjalne kosmetyki które stosuje się na włosy podczas opalania w solarium..
2. oczywiście! powinno się nakłądać okulary ochronne! jeśli tego się nie przestrzega skóra wokół oczu szybciej się starzeje!
3. jeśli chodzi o te "saszetki" to osobiście proponuje środek , który jest w małej tubce..jest przeźroczysty a napis na nim widnieje "A+E witamina"..
4. jeśli chodzi o muzyke,...ja gdy się opalam to automatycznie pogłasza mi sie radio Very Happy które tam jest zainstalowane Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaaaaaa
Gość









PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 9:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ach dzieki
Kurcze myslalam ze jak sie zamyka oczy to to nie szkodzi Smile
A sadzisz ze inne srodki niepomagaja opalaniu?
No nie jeszcze solarium mi zniszczy wlosy to juz super Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 2 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group