Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Solarium - Temat zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 5:01 pm    Temat postu: Solarium - Temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
mam pytania dotyczace solarium. Niedawnoz aczelam chodzic, dzis bylam 2 raz. Chcialabym sie opalic na bal na koniec szkoly ktory bedzie za 2 miesiace. Jak czesto powinnam chodzic? na ile czasu? Mam sniada cere i raczej latwos ie opalam. Ale po tych 2 wizytach praktycznie nie widze ani sladu po opaleniznie Sad Teraz pani mi dala jakis krem do twarzy ktory przyspiesza opalanie czy poiwnnam go stosowac? Pani powiedzila mi ze lampy maja moc 150 nie wiem co to zbaczy ani czy to duzo? Czy ryzykuje czyms chodzac na solarium? Chetnie wyslucham jesli macie jeszcze jakies uwagi.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 6:46 pm    Temat postu: Re: Solarium Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dwa razy...a ile minut byłaś?
oraz czy opalałaś sie w łóżku czy moze kabinie stojacej?
co do "przyspieszacza" to pewnie z firmy S...o? Wink
jeżeli tak to jaki ma kolor opakowanie?
o.k to moze narazie tyle pytań Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Solarium jest szkodliwe(ze względu na rtęć zawartą w lampach),ale pod warunkiem że się go używa stosunkowo rzadko nie trzeba się martwić.Po pierwsze na początku trudno będzie Ci zauważyć opaleniznę.Pewnie byłaś w nim stosunkowo krótko.Stopniowo możesz wydłużać sesje opalania i pamiętaj żeby nie kąpać się przez przynajmniej 2 godziny po opalaniu,aby opalenizna się ładnie utrzymała Very Happy Myślę,że powinnaś chodzić 2 razy na tydzień teraz po 10 minut,a w przyszłym tygodniu przedłużyć sobie do 15,najlepiej nie przekraczać 20 Very Happy Aby wzmocnić efekty możesz również stosować kremy brązujące.Dwa miesiące to dużo czasu i na pewno pięknie się opalisz.Aha,nie wolno się opalac podczas miesiączki,ciązy,gdy masz duzo znamion(pieprzyków).Jeśli chodzi o trądzik,to przez pewien czas jest poprawa,potem natomiast nastepuje pogorszenie stanu skóry w związku z czym nie polecam Exclamation Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 3:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Netka, ale jak ktoś chce być "trendy" ? : P
ale masz racje: następuje pogorszenie stanu skóry..
Czego nie robi się dla urody Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaa
Gość









PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 4:09 pm    Temat postu: d Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rozumiem ze wszytko co piekne przewaznie jest szkodliwe Smile
A czy te lampy 150 to samocne?
Pierwszy raz bylam na 7 minut pozniej na 10.
No ja mam nadzieje ze niedlugo jakies rezultaty beda tego lezenia. a apropo chodze nalezace solarium Smile
A kosmetyki brazujace to nie musza byc jakies specjalne na sloarium?
A co do tego kremu na twaqrz co mi pani dala to byl taki malutki w opakowaniu jak zwykly krem chyba koloru brazowego a krem byl oliwkowo brazowy jakos tak. Nazwy nie pamietam.
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 4:21 pm    Temat postu: Re: d Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze, że zaczełaś od 7 minut..
Często bywa, że ktoś na pierwszy raz funduje sobie 20'ścia Very Happy
Poza tym dobrze, że zaczełaś od "leżącego"..
Być może krem który ta Pani CI poleciła był dobry,
ale weź też pod uwagę fakt, że ona ze sprzedaży ma zysk Wink
Wiele kobiet pracujacych w solarium tym gł. się kieruje..
Jeżeli chodzi o kosmetyki brazujace,
to nie koniecznie musza być "specjalne na solarium"..
W drogeriach znajduje się bardzo wiele kremów z tej serii..
Z różnych firm i naprawdę w różnych cenach..
Warto pochodzić i poszukać Wink
Jeśli dopiero zaczynasz się opalać,
to osobiście nie polecam kremów z drobinkami złota..
Nie za ciekawie się to prezentuje na średnio opalonym ciele..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Czw Kwi 06, 2006 2:08 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no mam kolastyny balsam do ciala brazujacy moze bedzie dobrze. dzis ide na jakies mocniejsze lampy mnie kolezanka zabiera Smile
Powrót do góry
jan1102



Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 9:34 am    Temat postu: Solarium 2 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 2 pytanie dotyczące również solarium tylko ze nie problem z tym ze nie zauwazam opalenizny to samo co z nogami kiedy chodziłem na solarium to własnie po powrocie po pierwszych 5 minutach nie kąpałem sie przez dłuzszy czas ale kiedy wykąpalem sie po jakims 6 godzinach bardzo intensywnie swedziały mnie nogi brzuch rece co jakis czas swedziało mnie w jakiejs czesci ciała najbardziej nogi co to moze byc od czego to jest?? bo chciałbym chodzic na solarium a wiem ze duzo ludzi nie ma zadnych swedów po solarium ktos kiedys powedział ze badania naukowców dowodzą ze moze byc to przez jakies zarazki od opalających sie wczesniej czy to prawda??? prosze o odpowiedz dziekuje pozdrawiam:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Victoria
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 11:11 am    Temat postu: Oparzenie słoneczne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byłam ponad dwa tygodnie temu na solarium, na 6 minut ( to byla moja druga wizyta w zyciu!) Bylo to nowe solarium... Doznalam oparzenia slonecznego! Skóra schodziła mi z całego ciala! Najgorzej było z twarzą..;/ Z moja skora juz jest chyba wszystko w porządku. Jest nawet brazowa, ale na twarzy jestem caly czas czerwona!!!! A zwlaszcza mam bardzo zarumienione policzki! Zawsze po opalaniu na słońcu po paru godzinach robie sie brazowa. Twarz mi sie lekko opala i w porownaniu do reszty ciala jest zawsze blada, no ale nigdy nie czerwona!! Prosze o pomoc! Co mam zrobic? Pojsc do dermatologa? czy to samo przejdzie?? Z góry ślicznie dziękuję!!!
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Pią Kwi 07, 2006 3:15 pm    Temat postu: Re: Solarium 2 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Janie! Smile
A jakiej jesteś karnacji? : >
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group