Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Solarium - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marii



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: okolice Bydgoszczy
PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 12:14 pm    Temat postu: dot.solarium Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja chodziłam raz na dwa tygodnie po 5 minut i jestem zadowolona z efektu ale chodziłam przez pół roku.
od razu nie będzie ładna opalenizna bo można sie tylko poparzyć,a wszelkie kremy ochronne są dobrym pomysłem ale myślę ze lepiej wysmarować całe ciało.....
ja z natury jestem piegowata i po solarium piegi były jeszcze widoczniejsze wiec lampy na twarz wyłączałam co drugą wizytę.
teraz chodzę bardzo rzadko - raz na 2-3 miesiące lub mniej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktorejs z Was przytrafilo sie kiedys poparzyc w solarium .... sutki? Ostatnio bylam w solarium na 15, niestety okazalo sie to troche za duzo ( mimo, ze nie byla to moja pierwsza wizyta w solarium) bo spieklam sobie skore na twarzy.... Od tego dnia przy takim intensywniejszym dotyku bola mnie sutki... nie cale piersi tylko sutki.... poza tym zrobilam jeszcze cos glupszego. tego samego dnia postanowilam sobie zrobic domowy masaz, ostra gabka i chyba jeszcze dodtakowo przyrysowalam moje biedne brodawki.... jejku wszedzie czytam, ze bolace sutki to objaw ciazy... a raczej nie jestem bo stosuje tbasy, krwawienie mialam w zeszlym tygodniu i od tamtego czasu nie wspolzylam i zrobila 4 testy, ktore wyszly negatywnie
Poradzcie prosze jak moge "wyleczyc" moje zmaltretowane sutki???? Kupilam juz w aptece masc alantan i chyba cala sie wysmaruje
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Scarlett Ty jak zwykle szukasz objawow ciazy...no nie moge... co za panikara...to po co Ci te tabsy skoro wg Ciebie one nie chronia? Neutral...napewno sie poparzyłas..a tak wogole to czytałas regulamin solara? jest napisane ze przed kazdym opalaniem osłonic piersi Smile czemu tego nie zrobilas? teraz sa skutki... przynajmniej w biustonoszu czy jakies nakładki nałozyc...przeciez to promieniowanie... Razz aj aj
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Sty 17, 2008 11:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skarlett ja też chodzę do solarium i wiesz przed każdym wejściem smaruje sutki i pieprzyki specjalną wazeliną, która tam już stoi i czeka na użycie:) mówię Ci pomaga.. a zresztą wizytę w solariu zaczyna się od 5-7 minut, potem stopniowo się zwiększa czas opalania Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 11:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie ze moglas je popazyc, to bardzooo prawdopodobne, smaruj sie kremem natluszczajacym Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys bylam nalagowa bywalczynia solarium. Przez ok 2 lata chodzilam dwa razy w tygodniu na 10 minut. I wiecie bylam bardzo zadowolona, opalenizna byla super i przedewszystkim kocham to ciepelko Laughing
Teraz juz od ok 1,5 roku wogole nie chodze, znudzilo mi sie poprostu.
Poki co nic mi nie jest, przynajmniej zewnetrznie, moze wyjdzie z czasem Confused
Ale powiem Wam szczerze ze nie przejmuje sie tym za bardzo pewnie to co teraz napisze wzbudzi kontrowersje ale ja tam nie wierze ze solarium to jest takie straszne zlo, jakos nie przemawia to do mnie.
Owszem nie mowie, ze nie ma zadnych skutkow ubocznych bo oczywiscie ma, ale uwarzam ze w tych nie ktorych wypowiedziach to juz naprawde przesadzaja. Ale to tylko moje zdanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez od czasu do czasu sobie pujde ale nietak czesto ja ty chodzilas Domi .... i uwazam ze jak sie nie przesadza z chodzeniem i dobrze dba o skore przed i po opalaniu to jest ok Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wlasnie zdecydowanie sie z toba zgadzam, jak sie dba o skore i chodzi w rozsadnych ilosciach to mysle ze zawsze bedzie git.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 11:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja chodze do solara przed jakimis wielkimi wydarzeniami typu wesele lub impreza np studniowka Smile i ostatni raz bylam wlasnie przed weselem w sierpniu Rolling Eyes teraz jakos miesiac temu naszlo mnie zeby znowu pojsc.. bo czuje sie taka blada i wogole Embarassed a tak ja mam sniada cere wiec jak pojde kilka razy to mam ladna opalenizne. takze moze sie wybiore w nastepnym tygodniu. Bo teraz za barrdzo nie chce po tym oczyszczaniu twarzy-wole odczekac tydzien. karnawal jest to musze troche byc opalona na imprezke jak pojde z moim lubym Cool

a na jakie chodzicie? stojace czy lezace? ja wole zdecydowanie stojace --> relaxx pelen Razz

i drugie pytanko: jakiego kremuuzywacie po solarium? ja zwyklego balsamu z NIVEA..
Powrót do góry
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 12:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja lezace, zdecydowanie Exclamation
Bylam kilka razy na stojacym i bylo do bani, dlaczego? Komfort-zaden, efekt-rowniez zaden, serio odnioslam wrazenie ze to solarium wcale nie opalalo Confused
A co do kremu to na poczatku uzywam zwyklego nawilzajacego np. Gosha, ale potem jak juz jestem bardziej opalona to kupuje sobie jakis ze zlotymi drobinkami, fajnie podkresla oplenizne.
Fajny jest balsam nawilzajacy ze zlotymi drobinami firmy Bielenda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 6 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group