Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Solarium - Temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 9:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pinezko ja tez jak chodzę to tylko przed ważniejszymi wydarzeniami:) Ja po solarium stosuje albo z L'oreala albo z Nivea Body Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja rowniez wole lezace Razz. jakos nie ufam tym stojacym...co sie robi z rekoma? unosi do gory i co mam tak stac 15 min? o nie Wink Razz. ja sie kremuje zołtym Garnierem Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam ze jak poszlam na stojace to nie wiedzialam co mam ze soba zrobic Rolling Eyes To jest jak prysznic tylko nie leci woda Wink Poszlam na 10 minut le wyszlam po 7 bo nie dalam juz tam rady. Te stojace poprostu nie sa dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez chodze na lezace Smile ostatnio bylam jakos w maju hehe....a jezeli chodzi o balsamy to uzywam jakis nawilzajacych np. Nivea, a jak juz sie troche opale to takie z drobinkami np. Lireene albo Soraya Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 10:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind no wlasnie, trzymasz rece u gory Smile sa takie specjalne porecze do tego i wtedy opalasz sie rownomiernie. Mi tam pasuje stojace solarium. jest rewelacyjne i tansze Smile zawsze puszczam sobie na cala muze i tancze czasem nawet Laughing zawsze jestem zadowolona z opalenizny. Za to do tych lezacych nie lubie chodzic huh ;/ ale wiadomo kazdy ma inne pottrzeby. Chyba po niedzieli sie wybiore zeby odswiezyc opalenizne z lata..
Powrót do góry
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy a ja lubie stojace i właśnie na takowe chodzę Smile opalenizna jest po nim równoległa jak już powiedziała pinezka..
tak w ogóle to dzisiaj byłam w grocie solnej, ale to juz chyba nie ten wątek ;P no jak dodam, że zapisałam się na poniedziałek na solarium to się nie obrazicie co? Smile
buziaki
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom ja narazie nie moge sobie zafundowac opalenizny bo na basen chodze i nic mi opalanie nie da bo chlor wyżera tak solara ze szkoda słow Neutral tylko marnowanie $$$. jak skoncze karnecik to wtedy pomysle Wink akurat wiosna nadejdzie Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tez czasem chodze na grote bo jestem zatokowcem Confused Suuuuper relaksik. polecam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja się wybieram wybieram i nie mogę dojśc na ten basenik Smile hehe mam nadzieje, że jakoś w przyszłym tygodniu mi się uda, bo bardzo chętnie bym sobie popływałaSmile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie dzis zaczelam kuracje sloarium Smile mysle ze pojde z 3-4 razy zeby nabrac troche opalenizny po zimie.. ostatni raz bylam w lipcu przed weselem kuzyna. mam do Was pytanie: Czy te okularki co mozna zalozyc w solarium odbijaja sie na skorze? chodzi mi czu opalam sie razem z nimi i zostna slady..bo jeszcze nigdy ich nie mialam na sobie Rolling Eyes
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group