Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miłosc na sile?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 1:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mi też się wydaje, że on nie skończył. To dziwne trochę, że tak się uspokoił.
Może ma jakiś plan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaa
Gość









PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no wcale nei skonczyl tak.. mam jeszcze pare klopotow..
ale caly czas mu mowie ze chcial mojego szczescia a ja wlasnie teraz jee mam i zeby juz mnie zostawil. on mowil ze ja mu zapsulam zycie to i on moze i wszytskim teraz mowi jaka to janie jestem zla itp..
mowial ze gadal z ksiedzem i zachowalam sie wobec niego zle i ze on juz moze umrzec i ze nic nie je i czeka na smierc.. ale ja mu powiedzilam tak jak radzil Pawel zeby mu powiedziec ze neich robi co chce i chyba pomoglo Smile
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Wrz 01, 2006 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie ze juz jest lepiej Wink No jasne nigdy nie będzie jakoś super genialnie, troszkę czasu trzeba.

Najważniejsze że złapałaś oddech, teraz będzie Ci o wiele lepiej.

Ściskam i pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a tak zjezdzajac z tematu to czy nie uwazacie ze podczas sezonu gdy nadchodzi wiosna samotne osoby nagle potrzebuja drugiej bliskiej osoby ? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bliskość jest zawsze potrzebna już tak jesteśmy stworzeni, różnie można sobie z nią radzić (bąć nie radzić).

W każdym razie (wracając do tematu) nie można nikogo zmusić a już tym bardziej zastraszyć do tego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wiadomka!wyobrazasz sobie takie cos ze idziesz sobie spokojnie np wieczorem ulica a tu nagle podlatuje do Ciebie jakas dziewczyna trzaskajac Cie kijem i krzycac "ej podobasz mi sie pogadamy????" bo chce miec juz chlopaka Cool Laughing Laughing Laughing to troche by bylo raczej krępujące Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Wrz 03, 2006 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może nie z kijem lecz z rękami tam gdzie nie koniecznie bym chciał już miałem Wink

No i co powiem ze mnie dziewczyna molestowała?
Po prostu unikam lokali z napalonymi małolatami Wink

Świat dzisiaj jest tak pokrecony ze równouprawnienie jest przedziwną sprawą Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hhhhhhh odrazu myslisz ze małolata bedzie Cie molestowac duzolata tez moze Cool Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety miałem przypadek 2 razy tylko z osobami które nie skończyły 17 lat, z kobietami w wieku od 18 do 23 dogaduje sie bardzo dobrze i nigdy żadna nie zrobiła czegoś czego bym nie chciał Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Roxanka



Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 04, 2006 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to widze ze masz niezłe przygody z tymi małolatami ciekawe ile masz lat skoro tylko one potrafia byc takie szalone w stosunku do Ciebie Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 8 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group