Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Miłosc na sile?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 4:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie za duże uproszczenie. Wygodne aby odwrócić sie.

I kuriozalnie takie uproszczenie przydało by sie Oli Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkkaaa
Gość









PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

narazie z nim nie zerwalam ale go chce przygotowac zeby nie doznal 'szoku' bo pozniej jest najgoszy ;/
Nie piszemy nie spotykamy sie on sie pyta 3 razy dziennie cy to koniec i za pare dni jak juz sam sie dosmyli to mu to napisze i koniec narazie musze sama sobie z tym poradzic bo wiecozrami jak zasypiam to caly czas o nim mysle i to tez mnie meczy strasnzie Sad
Powrót do góry
olkaaa
Gość









PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CHYBA sie udalo.. zerwalam z nim. jest zalmany ale wybralam dobry moment bo jest z rodzicami i znajomymi nad morzem wiec chyba sobie nic nie zrobi!. ODRAZU CZUJE SIE LEPIEJ. to juz 5 dzien! Dzwonil plakal ale sie nei poddaje! Powiedzilam ze mozemy zostac kolzegami a teraz chce zajac sie nauka. Powiedzilam ze mu ze jak skoncze studia to pogadamy czy mozemy byc razem (do tego czasu moze mu przejdzie! ) Mam nadzieje.. Najgorsze jest to ze powiedzial ze jak zobaczy mnie z jakims innym to go zabije Sad I teraz jestem wolna z jednej strony.. ehh ale moze jakos mi sie uda.. Pozdrawiam i z calego serduszka dziekuje za wasza pomoc. I przepraszam ze tak nie wyraznie ale pisze ze sklapu od ojca z komputera poprostu chcialm napisac bo CI Pawel obiecalam Smile
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gratuluje kochana dobrej decyzji Very Happy Jestem z ciebie dumna. Dziewczynka stala sie kobieta Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 6:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze zrobiłaś, a tymi jego groźbami sie nie przejmuj, faceci tak czasem mają że ich zdanie musi być ostanie, mimo że go żucasz to on musi wyjść z twarzą - chora ambicja i meskie a raczej dzieciece ego Wink

Za jakiś czas ty zaczniesz swoje życie on swoje, nowe sytuacje nowi ludzie.

ŻYCZE CI WSZYSTKIE NAJLEPRZEGO, i ściskam mocno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olkaaaa
Gość









PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Juz minely 2 tygodnie Very Happy Very Happy inne zycie naprawde.. czuje sie swietnie!
Wczoraj odebralam od niego rezczy powiedzilam ze mozemy sie spotykac tylko jak kumple i wcale nic nei mowil! Powiedzial ze cale zycie bedzioe czekal ale juz mnie to nie obchodzi Very Happy

KOCHAM WAS ! Smile
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 1:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widzisz, wszystko jest już dobrze, gratuluje :*
Życze wszystkiego najleprzego :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy Ciesze sie bardzo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 12:51 pm    Temat postu: Trochę to dziwne? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jest to spokój przed burzą.
Zapewne jeszcze nieraz da ci się on we znaki.
Tak chodził, tak marudzil, a teraz nic?
Jego zapenienia o miłości, o tym do czego jest zdolny.
Myślę, że właśnie teraz musisz bardziej na siebie uważać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja nie był bym sceptykiem Wink ma spokój, niech cieszy sie życiem, a z nim ostrożnie racja, ale nie ma co stać je zaś jego niewolnikiem i rozmyślać czy coś zaś nie wymyśli. Skończony rozdział, zająć sie innymi sprawami, innymi ludźmi.

Cieszyć sie z tego co sie ma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 7 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group