Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienia kontaktowe - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nika2483, może to jednorazowa sprawa, może lekkie podrażnienie. jeżeli będzie sie powtarzać, to powinnaś przejść się do lekarza na kontrolę
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika2483



Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 2:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu skończył mi się okres i zastanawiam się czy mógł się wrócić? Chociaż wcześniej współżyliśmy nawet w trakcie okresu i nic się nie działo. No i pół roku temu miałam wypalaną nadżerkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babyxx



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 1:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi sie ze to tylko podrażnienie, ale gdy po raz pierwszy kochałam się, było bardzo dobrze, bez bólu, natomiast 2 dni po stosunku lekko zaczęło mnie coś swędzić, a po 3 dniach, przy kolejnym stosunku odczułam nieprzyjemny ból w trakcie penetracji, a po stosunku pojawilo sie troche krwi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 1:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

babyxx
może za pierwszym razem błona nie została przerwana?
stało się tak podczas kolejnego współżycia.
moim zdaniem powinnaś zaczekać jakieś 2-3 tygodnie żeby wszystko się w środku zagoiło.
w razie wątpliwości udaj się do ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika2483



Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 8:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już dawno współżyje, więc to raczej nie błona. Dzisiaj sprawdziłam i już nie krwawię tylko plamię na brązowo. Zaczynam się nieco martwić co z tym mam zrobić. Czy narazie odczekać do kolejnego współżycia czy od razu iść do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

babyxx napisał:
gdy po raz pierwszy kochałam się, było bardzo dobrze, bez bólu, natomiast 2 dni po stosunku lekko zaczęło mnie coś swędzić, a po 3 dniach, przy kolejnym stosunku odczułam nieprzyjemny ból w trakcie penetracji, a po stosunku pojawilo sie troche krwi.


nika2483 napisał:
Ja już dawno współżyje,



eee, no to w końcu jak?
to był Twój pierwszy raz? (bo tak wywnioskowałam z poprzedniego postu) czy kolejny?
jesteś pod kontrolą gina? może masz nadżerkę lub jakąś infekcję? stąd ból, krew i plamienie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika2483



Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 12:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Gosiu85 ja już dawno współżyje, teraz pojawił się dopiero problem krwawienia, nadżerkę miałam i już jest wyleczona. Poobserwuję i zobaczymy co będzie, bo zdarzyło mi się coś takiego pierwszy raz. Jestem pod kontrolą ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babyxx



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 12:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie mylić mnie z niką2483.
Ja wspolzylam dwa razy, ale krwawienie bylo jednorazowe. Mysle, ze juz wszystko wraca do porzadku..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Paź 31, 2009 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nika2483 napisał:
Gosiu85 ja już dawno współżyje, teraz pojawił się dopiero problem krwawienia,

aaa Smile to teraz rozumiem Smile
co do nadżerki- to paskudztwo czasem wraca ;/ więc warto przejść się do lekarza i sprawdzić czy wszystko ok.
poza tym- myślę, że warto sprawdzić czemu krwawienie wystąpiło.

babyxx
babyxx napisał:
nie mylić mnie z niką2483.

nie rozumiem czemu to napisałaś... Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika2483



Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 9:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Póki co się to nie powtórzyło, więc może było to coś jednorazowego, ale jeśli się powtórzy to napewno pójdę to lekarza. Tym bardziej, że niedługo wypada mi wizyta kontrolna. Dziękuję za odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group