Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienia kontaktowe - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pinia



Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 7:44 pm    Temat postu: Krwawienia kontaktowe - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam:)

małe pytaneczko: zaczęliśmy z chlopakiem wsółżyć miesiąc temu. Trochę mnie bolało (nie jakos przeraźliwie ale bolało) lecz bez krwi. Po 3 tygodniach spółzyliśmy poraz drugi a dzis trzeci. Drugi raz był ok..Miło,delikatnie, juz bez bólu. Lecz 3raz hmmm.... popróbowalismy troche,ja na górze, od tyłu... I po wpółżyciu (ale jakies pół godziny) zauważyłam na majtkach ślad krwi. Niedużo, ale krew sie pojawiła.
Czy dopiero teraz została przebita błona (jeśli tak to dlaczego krew nie pojawiła sie od razu tylko po czasie), jeśłi nie to dlaczego się pojawiła?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 5:28 pm    Temat postu: za głęboko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W czasie współżycia nastąpiło uszkodzenie jakiegoś małego naczyńka, na wskutek zbyt głębokiej lub zbyt intensywnej penetracji, stąd te krwawienie.
Na przyszłość róbcie to ostrożniej, delikatniej.
Wiem intensywność przeżyć, ale robiąc to spokojniej można to też poczuć, takie ‘made in czajna”.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 9:15 pm    Temat postu: krew po wspolzyciu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Po sexsie pojawila sie krew. Nie bardzo duzo, ale zawsze to krew i nie wiadomo skad bo nie bolalo mnie nic, ani nie boli teraz. Boje sie jednak bo mam torbiel na jajniku i zastabawiam sie czy to ona mogla peknac? !
Aha no i jeszcze zemdlalam prawie, ale glowa mnie bolala od rana przez ta pogode.


---edit by emilka---
temat zostal przeniesiony do odpowiedniego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 24, 2007 9:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i nie ma zadnych innych dolegliwości typu swedzenie, upławy, goraczka itp?

powinnaś pooberwować się trochę, stwierdzić, czy ta krew była jasnoczerwona czy bardziej brunatna i czy to było obfite krwawienie czy plamienia i iść do lekarza. plamienia mogą być pierwszym objawem bardzo niebezpiecznej choroby. na pewno krew po stosunku, jeśli to nie był Twój "pierwszy raz", nie jest stanem prawidlowym i wymaga zbadania.

torbiel może pęknąć lub się skręcić, ale wtedy bardzo boli, więc chyba nic takiego sie nie stało. ogólnie objawem torbieli jest krwawienie pozamiesiączkowe, więc moze to to? ale jeszcze takie rzeczy jak uszkodzennie warg sromowych czy przedsionka pochwy mogły to spowodować, jeśli stosunek był intensywny Smile jednak radzę pójść na kontrole do lekarza.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lolkaaaa



Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 109

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 25, 2007 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj bylo jzu wszytsko dobrze a dzis jakies brazowe palmienie sie pojawilo jednak w bardzo malych ilosciach.
Innych objawow brak.
No oprocz bolacej glowy ale to raczej pogoda niz to, tak mi sie zdaje...
Kurcze do lekarza nie wiem czy jest sens isc.. poczekam do jutra jak sie nie poprawi to o tym pomysle
dzieki za odpowiedz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
marteczka18



Dołączył: 29 Cze 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanie u mnie tez pojawila sie krew po stosunku ale doslownie malutko ale dodaje ze przez osttani rok nie kochalam sie wiec to moze byc przyczyna uplawow nie mam ale sstrasznie swedzi mnie okolica pochwy czy moge byc uczulona na lateks?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 29, 2007 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak bardzo mozliwe..zaprzestaj stosowania gumek i przejdz sie do gina,przepisze odp. leki i doradzi jak zabezpieczac sie..byc moze masz jakas infekcje?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Cze 30, 2007 12:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może to po prostu podrażnienie po stosunku?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 1:32 pm    Temat postu: Krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chcialbym sie zapytac co to moze byc, ze po wczorajszym uprawianiu seksu (w prezerwatywie) moja dziewczyna dzis ma jakies krwawienia...mowi, ze podczas podcierania widzi krew...miesiaczke ostatnia miala 4 stycznia i trwala tydzien, co to moze byc ? przypominam, ze uwazalismy, prezerwatywa nie pekla...prosze o szybka odpowiedz...


-----edited by emilka-----
temat przeniosłam do pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 3:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze zbyt mocno szaleliscie i cos jej tam sie otarło? a boli ja podczas stosunku? o przyszlomi jeszcze cos do głowy: 4 stycznia miala okres...wiec teraz wypadalaby owulacja Smile czasem tak jest gdy pecherzyk peknie to poleci krew Smile stawiam na mocne igraszki a jak nie to własnie owulacje Very Happy pownno przejsc a moze juz przeszlo?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group