Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienia kontaktowe - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podpisuje się pod Wind:) po prostu ostro szaleliście Wink wszystko będzie okej!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 5:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy ja wiem czy tak ostro :/ raczej normalnie, tylko bolalo ja strasznie na poczatku, tzn jak glebiej to ja strasznie boli... no meijmy nadzieje, ze to nic powaznego...a wlasnie krew 2 razy jej leciala...a juz teraz nie leci, ale sie przestraszylem i wolalem napisac...wiec mowicie moge byc spokojny ;]? podczas stosunku nic jej nie bolalo, wiec nie wiem...a teraz nie probowalismy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozliwe ze miala owulacje. wtedy jest odczuwalny bol, kłucie itp. czasem pojawia sie krew, ale o tym juz pisałam. wiec jak ostra hulanka nie wchodzi w gre to byc moze jest to spowodowane tym ,co wyzej napisałam. jesli bol minal i nie wraca to nie ma powodu do niepokoju. gorzej jak naworoci i bedzie uciazliwy- wtedy marsz do lekarza Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fever



Dołączył: 12 Lip 2007
Posty: 296

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm, wlasnie nie wiem co to moze byc, bo teraz juz mocniej sie boimy itp...krew leci jej raz na jakis czas...tzn raz nie, a raz tak...i sie troche wczoraj wieczorem zle czula, ale jak juz wrocila do domu to mowi, ze juz dobrze i tez czytala sobie na forum itp to tez nic nie wskazywalo, ze moze byc w ciazy, raczej to nie prawdopodobne ? czy jest jakas mozliwosc ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zanetka8919



Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 2:57 pm    Temat postu: krwawienie dzień po stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !
Dwa miesiace temu odbylam pierwszy swoj stosunek z moim partnerem, Bolalo mnie ale nie krwawilam.. Tydzien temu kochalam sie i na drugi dzien kiedy wydalalam mocz krwawilam (dodam ze miesiaczki nie mialam dostac) a krwawnienie bylo do polowy dnia!! Czy moze mi ktos powiedziec dlaczego tak bylo.. i czy juz nie jestem dziewica..?
Z gory dziekuje Embarassed


----edited by emilka----
temat przeniosłam do odpowiedniejszego działu i tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smerfu



Dołączył: 15 Lip 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 4:11 pm    Temat postu: Re: krwawienie dzień po stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zanetka8919 napisał:
i czy juz nie jestem dziewica..?


Ile ty masz lat że takie pytania zadajesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Sty 27, 2008 4:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zanetka wydaje mi sie ze ta krew moze byc zwiazana z utrata dziewictwa. Jesli martwisz sie ta sytuacja to radzilabym przejsc sie do ginekologa Smile bylas juz kiedys u tego lekarza Question warto pojsc bo wtedy on Ci odpowie na wszystkie pytania, pozdrawiam i nie martw sie Smile

smerfu nie wazne ile ma lat Confused forum jest od zadawnaia pytan i odpowiadania na nie. A Twoja wypowiedz jest nie na miejscu. kazdy ma prawo byc niedoswiadczony Rolling Eyes
Powrót do góry
agmar21



Dołączył: 17 Sty 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 3:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krew pojawiająca się po odbytym stosunku może być objawem Nadżerki. Tak było w moim przypadku.Wizyta u lekarza jest jak najbardziej wskazana Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
smutaska210



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 29, 2008 11:01 pm    Temat postu: boje sie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc chcialan spytac sie o dyskretne pytanie
kochalam sie z chlopakiem ranoi bylo wszystko ok potem jakos po poludniu znalazlam krew na bieliznie z wydzielina przezroczysta prawie i chcialam podkreskic ze juz nie jestesm dziewica obawiam sie nad tym prosze o rade


-----edited by emilka----
nie zakładaj dwóch identycznych tematów. jeden skasowałam a drugi przyłaczyłam do pokrewnego problematycznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym radzila wizyte u gina i to czym predzej Smile powodzenia Exclamation
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group