Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienia kontaktowe - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no dziękuję, nie musicie mi gratulować.
taka jest moja wola, i tyle.
jeśli to infekcja, to dlaczego krwawienie ustało? chyba sami nie wiecie, co piszecie.
już wpominałam, że rozpoczęcie współżycia było nieplanowane. nie muszę iść do ginekologa żeby się zabezpieczyć, bo jak narazie nie mam zamiaru tego robić.

Dodano po 3 godzinach 36 minutach:

coranelka napisał:
tego robić.
tj. uprawiać seksu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 12:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przecież nie powiedziałam że to infekcja...A do ginekologa właśnie powinnaś iść...Trzeba zrobić cytologię przynajmniej...I nie ma to związku z tym, czy będziesz teraz seks uprawiać czy nie...Tylko żeby sprawdzić czy nie ma zmian niepożądanych (nadżerki itp).
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a nadźerka może powstać po przebiciu błony? czy mogę mieć już ją od dawna ?
nie bardzo orientuje się w tych chorobach.

i co to ta cała cytologia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
novynette



Dołączył: 30 Wrz 2008
Posty: 67

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i TY mówisz że jesteś zdolna i gotowa do seksu?;/ znam dziewczyny które maja 15 lat i współżyją i ich nie potępiam, bo się orientuja i nie chwalą jakie to one są dojrzałe. ale poczytaj troche, no nie wiem co Ci doradzić, ja tak kiedyś miałam przez kilka stosunków, poprostu nie jest pochwa rozciągnięta wg mnie i za 1 razem tak mialam kilka razy i teraz jak mam z miesiąc przerwy jak misio pojedzie za granice to potem mnie boli i troszke krwawie, więc nie wiem. Ale możliwe że poprostu tam masz za mało rozciągnięte:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Gru 15, 2009 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coranelka, może poczytaj trochę, o rzeczywiście się "średnio" orientujesz...
od błony dziewiczej się nadżerka nie robi a cytologia to badanie, które każda kobieta (zwłaszcza współżyjąca) powinna wykonywać
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
artikon



Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubin
PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 2:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Radzę Ci trochę więcej poczytać i ZOREINTOWAĆ się bardziej w tym wszystkim, bo potem będzie płacz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 10:09 pm    Temat postu: jeej. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chciałam tylko wiedzieć, na czym polega na cytologia.

pisałam już wiele razy, że mój pierwszy raz był zupełnie nieplanowany. więc nie jestem zorientowana - po to pisze na tym forum, nie ?
może więcej dziewczyn ma taki problem jak ja. np novynette . a właśnie. a byłaś u ginekologa? nic Ci nie jest, tak ? więc może to być normalne. ; )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Gru 16, 2009 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coranelka pierwsza lepsza strona na goglach po wpisaniu hasla "cytologia"

"[...] technika diagnostyczna w ginekologii polegające na pobraniu rozmazów z pochwowej części szyjki macicy. [...]"

Zródło: Wikipedia

W razie gdybyś nie wiedziała co to rozmaz...

"Rozmaz - kropla krwi lub wydzieliny określonego narządu, odpowiednio przygotowana i rozprowadzona na szkiełku podstawkowym w celu wykonania badania mikroskopowego. "
Zrodło: Wikipedia

Od strony praktycznej badanie polega na tym ze lekarz ginekolog wprowadzi Ci do pochwy wziernik, a nastepnie przez niego szczoteczkę, na któą pobierze próbki złuszczonego naskórka wraz ze śluzem. KOniec filozofii.
BAdanie jest bezbolesne.

A czy seks byl planowany czy nie nie zmienia faktu ze powinnas posiadac ELEMENTARNA WIEDZE na ten temat chocby z lekcji biologi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 4:11 pm    Temat postu: ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

choćby z lekcji biologii ?
szkoda, że na lekcjach tego jeszcze nie miałam. ;/

elementarna wiedza, taa ?
mam prawo o tym nie wiedzieć mając 15 lat. w szkole tego NIE było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cos bym powiedziala odnosnie Twojego wieku i seksu ale sie zamkne bo nie mnie to oceniac...

NO dziwne sie bo ja w gimnazjum / liceum takie rzeczy mialam na biologi czy na wychowaniu do zycia w rodzinie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group