Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienia kontaktowe - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 8:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heee Nowicjuszka czyzbys tez była zwolenniczka tego rodzaju sexu ? Razz ja tam nie moge sie przełamac. jak naczytam sie roznych postow o krwi po analu to az mi sie odechciewa myslec o tym Razz wystarczy 1 zły ruch i juz pozamiatane Embarassed Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Cze 14, 2009 8:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Okazjonalnie lubię Smile Ale musi mnie najść Smile

To też nie jest tak, że jeden zły ruch...Żeby się uszkodzić, musi być naprawdę ostro...

Wiem z doświadczenia Smile Jeśli jest delikatnie to jest wszystko ok Smile I trzeba pamiętać : nic na siłę...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Katja



Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Włocławek
PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 8:45 pm    Temat postu: krew podczas stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problam, ponieważ dręczny mnie coś co się przydażyło podczas kochania z męszczyzna. Podczas stosunku, kiedy już doszliśmy pojawiła się krew w pochwie, nie mam pojecie czy to ja dostałam jakiegoś krwotoku bo napewno nie był to okres dlatego że biorę tabletki antykoncepcyjne i wiem kiedy zawsze dostanę. Krwi było bardzo dużo, mój chłopak szuka wine we mnie ale ja sama nie wiem co jest nie tak. A może to on ma jakiś problem a winę zwala na mnie.
Prosze o pomoc.


przeniosłam do odpowiedniego tematu. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Katja Podejrzewam że ta krew w wyniku otarcia czy coś takiego. Być może zbyt "energicznie" sie kochaliście i nastąpiły jakieś drobne urazy.
Jednak jeśli by ponownie się cos takiego pojawiło, radzę udać się do lekarza.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda108



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 2:14 pm    Temat postu: Witam! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, mam mały problem i nie wiedziałam w jakim temacie mam zacząć. Jestem tu pierwszy raz i pomyślałam, że może tu ktoś mi pomoże.
Ostatnio po stosunku wystąpiło u mnie plamienie, niewielka ilość krwi zaraz po wyjściu partnera. Nie przejęłam się tym zbytnio, ale na drugi dzień znowu miałam lekkie plamienie. Malutka ilość krwi z brunatnym śluzem. Dodam, że od pierwszego plamienia momentami boli mnie lekko brzuch, tak jakbym miała dostać miesiączkę, ale termin miesiączki mam dopiero za tydzień. Nie wiem czy to normalne, czytałam dużo od tamtego momentu. Zaburzenia hormonalne lub nadżerka ... trochę mnie to niepokoi. Boję się iść do lekarza bo byłoby to dla mnie krępujące. Dodam, że używam tamponów i zastanawiałam się czy mogłoby to być też i przez to. Nie chcę robić zamieszania w okół siebie w domu. Mieszkam sama z mamą i o takim problemie musiałabym jej powiedzieć, że chcę iść z tym do lekarza. Nie chcę też żeby dowiedziała się, że współżyję z chłopakiem, jestem dość młoda. I jeszcze jedno, ciążę raczej wykluczam... Proszę o wyrozumiałość i o szczere wypowiedzi. Z góry dziękuję...


Proszę umieszczać posty w odpowiednich, istniejących już tematach, a nie tworzyć nowe. Temat przyłączam do już istniejącego.
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mloda108 być może jest to wynikiem zbyt intensywnego stosunku i nastąpiły jakieś otarcia stad krewienie. To nie jest wina tamponów.
Jednak jeśli sytuacja by się powtarzała radzę udać się do lekarza, lekarz jest zobowiązany dochować tajemnicy lekarskiej a więc bez obaw. Możesz np wsiąść ze sobą chłopaka - wtedy być może będzie CI raźniej.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda108



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 5:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Być może Wink
oboje lubimy ostry seks, i nie raz podczas jednego dnia oboje dochodzimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 7:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez klementyna dnia Wto Lis 10, 2009 6:13 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koniecznie do lekarza obydwoje. na badanie moczu. może macie infekcje bakteryjną, może zapalenie cewki moczowej. w Twoim przypadku również może się przenosić w okolice pochwy, stad swędzenie
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nika2483



Dołączył: 29 Paź 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 2:05 pm    Temat postu: Krwawienie po współżyciu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie. Jestem tutaj pierwszy raz. Współżyję z moim partnerem już długo. Ostatnio po współżyciu pojawiła się krew. Czytałam tutaj, że to mogą być różne przyczyny, krew była jasno czerwona, a nigdy wcześniej nic takiego się nie zdarzyło. Wczoraj zaczęłam brać kolejne opakowanie harmonetu, i nigdy nic mi po nim nie było. Proszę o pomoc, jeśli ktoś z Was miał podobny przypadek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 5 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group