Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienia kontaktowe - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hammerofhate



Dołączył: 14 Lut 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 9:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Chciałabym skorzystać z porady odnośnie tego tematu... więc mi również zdarzyły się krwawienia po stosunku (kilka razy.. może 2-3) w tym jedno dziś. Od razu dodam, że nadżerkę można wykluczyć (wyleczona.. niedawno byłam u ginekologa, żeby sprawdzić czy wszystko dobrze, i jest ok)... jakoś specjalnie mocno nie szaleliśmy, więc stąd moje obawy o przyczynę wystąpienia tych krwawień? Dodam jeszcze, że od niedawna czyli 2.07 zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne (nie wiem czy to istotne?) a co do samych krwawień to nie są one bardzo obfite, ale jednak coś tam leci. Do lekarza pójdę tak czy inaczej,ale może ktoś by mi to racjonalnie wytłumaczył, bo ostatnio jakieś cuda mi się dzieją Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze to efekt zazywania tabletek antykoncepcyjnych? POdczas brania pierwszych opakowan zdarzaja sie plamienia - wg mnie to jest to. Mozna spac spokojnie i nie ma powodow do obaw.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Strona 11 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group