Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienia kontaktowe - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 10:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w moim mieście nie mamy wychowania do życia w rodzinie. było w podstawówce,ale nic na ten temat.

a co do wieku, masz racje, nie powinnaś oceniać.
no cóż. jestem z tym chłopakiem od 2007 roku, więc miałam prawo, nie ? ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Gru 18, 2009 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Twoim wieku prawo zabrania seksu...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 10:46 pm    Temat postu: . Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i może każdy prawa przestrzega ?
to moje intymne życie i niech inni sie lepiej do tego nie wpieprzają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

coranelka ja cie nie oceniam a ty mnie nie pouczaj bo jestes w stosunku do mnie za młoda.

Naprawdę na tym forum wychodzi jak jesteś dojrzała... za pare lat będziesz załowała swojego postępowania... i obyś nie wylądowała z dzieckiem pod pachą i a facet który CIE WYKORZYSTUJE nie wylądował w sądzie za PEDOFILIE!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra laski zakonczcie ta rozmowe bo ona nie ma sensu. dziewczyna wie najlepiej i jak widac niemiłe komentarze ciezko jej zniesc... trudno sie mowi. apeluje o zakonczenie off;a Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 3:55 pm    Temat postu: . Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale mi to infekcja. samo minęło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Organizm ma to do siebie że posiada układ immunologiczny. Który z wieloma infekcjami radzi sobie sam. Tylko ze spustoszenia jakie ta infekcja mogła poczynić mogą prowadzić nawet do niepłodności. Teraz jest Ci wszystko jedno. Ale za jakieś 5-10 lat na pewno będziesz chciała mieć dziecko i wtedy może być już za późno.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda16



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 5:00 pm    Temat postu: Krwawienie podczas stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Mam 16 lat i niedawno współżyłam ze swoim partnerem dzień po tym jak skończył mi się okres i zaczęłam krwawić, podczas tego stosunku. Martwię się, ponieważ nie był to nasz pierwszy raz, a nigdy wcześniej się tak nie zdarzało.. Za pierwszym razem też nie krwawiłam. Co to może oznaczać? Czy możliwe jest, że dopiero teraz przestałam być dziewicą?

Proszę o szybką odpowiedź.


przyłączyłam do tematu zbiorczego. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 5:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może Ci się okres jescze nie skonczył
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Magda16



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm... Nawet jeżeli by się nie skończył to był to 7 dzień więc chyba nie powinno być tyle krwi. Nie wiem.. Byłam pewna, że się skończył już dzień wcześniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Następny
Strona 10 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group