Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienia kontaktowe - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
babyxx



Dołączył: 26 Paź 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 9:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydawało mi się Gosiu, ze pomylilas nasze problemy, to dlatego.
Wybacz, jestem trochę zakręcona Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lis 01, 2009 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nika2483babyxx
przepraszam Was. Embarassed Embarassed wychodzi na to, że to ja jestem zakręcona. już wiem co mi się nie zgadzało- osoby Laughing
jeszcze raz przepraszam za zamieszanie Wink

co do problemów:
babyxx tak jak napisałam wcześniej- może za pierwszym razem błona nie została przerwana - stało się tak za drugim razem - stąd krwawienie , odczekaj 2-3 tygodnie.

nika2483
jeśli już ok to dobrze Smile ale podczas najbliższej wizyty powiedz o tym lekarzowi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olcia_1989



Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 4:29 pm    Temat postu: Krwawienie podczas stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam wielką prośbę i mam nadzieje że coś się od was dowiem. Miałam miesiączkę 13.11 trwała do poniedziałku a następnie może z 1 dzień plamienia . A więc chodzi o to ze dziś podczas stosunku nastąpiło krwawienie dlaczego? wiem wiem na pewno powiecie idź do ginekologa i jutro się wybieram ale chciala bym abyście mnie troche uspokoili .Dzięki.


--------edited by emilka-------
temat przeniosłam do tematu specjalnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 4:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Byc moze stosunek był zbyt gwałtowny intensywny i bylo to powodem jakiegos otarcia. Ilu dniowe masz cykle? Moze to bylo krwawienie owulacyjne?! (czasem ma to miejsce). Pomysl pojscia do ginekologa jest dobry alenie jezeli krwawienie nie bylo duze to mysle ze nie ma powodow do obaw.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olcia_1989



Dołączył: 19 Lis 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadza sie stosunek byl zbyt gwaltowny a cykle mam przewaznie po 5 dni i w tym miesiacu bylo to krwawienie skape .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale mi chodzi o krawienie zaraz po stosuku. Jesli bylo skape to spokojnie to jest tylko efekt jakiegos otarcia po gwaltownym stosunku.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziulek20



Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie, Mam problem okres miałam 11.11.09 i wszystko było ok do momentu dn. 25.11.09 bo w tym dniu zaczęło się krwawienie takie jak podczas pierwszych dni miesiączki i tez normalnie pobolewał mnie brzuch jak podczas pierwszych dni okresu. (Nie było to plamienie). Nie trwało to długo. Następnego dnia nic nie było, ale pod koniec tego samego dnia znów się zaczęło to samo i to tak się otrzymywało do dn. 28.11.09 po wszystkim pojawił się śluz płodny, a w kolejnym dniu był już niepłodny i już terazz nie ma krwawienia. Czy ktoś mi może wyjaśnić co mogło spowodować takie krwawienie. Dodam ze pierwszy raz coś takiego mam.
Pozdrawiam i dziękuje z góry za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teoretycznie moglo byc to tzw krawienie okoloowulacyjne... chociaz to powinno miec forme plamienia... moze warto wybrac sie do ginekologa na badania? Nigdy nic nie wiadomo ... zbadac sie napewno nie zaszkodzi Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziulek20



Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie też myślałam o tym krwawieniu około owulacyjnym. Tylko nie pasuje mi to, ze to nie są plamienia. Musi to być coś innego. Wizyta jest 14.12 u gin. dopiero, wiec myślałam, że tu mniej więcej ktoś coś doradzi powie cóż to może być...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
coranelka



Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 12:05 am    Temat postu: pomóżcie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 15 lat. Jestem z moim chłopakiem dwa lata, bardzo się kochamy i postanowiliśmy rozpocząć współżycie. Może zacznę od tego, że jakieś pół roku temu od penetracji palcem zdarzyły mi się [ dwa razy w życiu ]niewielkie krwawienia z pochwy. Wydawało mi się, że została przebita błona dziewicza. Poza tymi dwoma razami zawsze wszystko było w normie.
Po naszym pierwszym razie, kiedy zakończyliśmy stosunek miałam niewielkie plamienie z pochwy o kolorze ciemnobrązowym. Trwało 2 dni. Myślałam, że została przebita błona, dlatego, żeby upewnić się, że już po wszystkim - powtórzyliśmy stosunek. I znów to samo... Za trzecim razem też.. Co jest grane ? Już nie współżyjemy, bo się boję. Dziwny objaw, nie brałam tabletek antykoncepcyjnych, zabezpieczyliśmy się prezerwatywą.

Chciałabym narazie wykluczyć wizytę u ginekologa. Proszę o pomoc.

Dodano po 7 minutach:

Proszę o odpowiedź kogokolwiek! ;(
może mieliście takie przypadki ?



-------edited by emilka------
temat przeniosłam do innego działu i tematu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 7 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group