Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienia kontaktowe - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 30, 2008 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

smutaska moze za mocno szaleliscie i cos uszkodził? przeciez kobiece wnetrze to nie zabawka, trzeba obchodzic sie delikatnie a na "hama",chociaz sa i tacy zwolennicy Laughing poczekaj pare dni, jak nie minie to wybierz sie do gina- takjak radzila Pinezka Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jakis czas temu kochalam sie z moim mezczyzna ... dosyc ostro i po wszystkim zauwazylam krew rozcienczoną w sluzie ... wowczas pomyslalam ze to okres ale to bylo jednorozowe krwawienie. Juz nie pamietam czy zaraz po tym zajsciu, sluz ktory wydobywa sie ze mnie w ciagu dnia zaczol bardzo brzydko pachniec, poza tym kolor jest taki sam. Niedawno dostalam okres i myslalam ze jak sie skonczy to przestanie tez smierdziec ale nie .... czy to jest objaw jakiejs choroby ? we wtorek udaje sie do ginekologa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie to jakiś stan zapalny. dobrze, że idziesz do ginekologa. a towarzyszą temu inne dolegliwości typu pieczenie, swędzenie? ten zapach jest ostry, drażniący, słodkawy, rybi?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alabastrowa



Dołączył: 03 Maj 2008
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie nic mi poza tym nie dolega, czuje sie dobrze, a zapach jest bardziej rybi, dobrze ujete ! jakis miesiac temu mialam swedzenie w okolocach sromu ale zastosowalam pewna masc i przeszlo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to może być infekcja bakteryjna jak taki zapach jest. a w takim razie dobrze by było zrobić biocenozę pochwy lub od razu posiew, żeby nie dobierać leków w ciemno. no ale to już od lekarza zależy, więc trzymam kciuki za dobre zdiagnozowanie i skuteczne leczenie Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pijarinho



Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 1:14 pm    Temat postu: Krwawienie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio po dość krótkim stosunku zaczęłam krwawić ( niedużo). Juz kilka razy kochałam sie ze swoim partnerem i zastanawiam się czym to może być wywołane...


------edited by emilka----
temat przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 10, 2008 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze to moze byc nadżerka... wybierz sie do lekarza i nie lekceważ .. Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Emigrate



Dołączył: 21 Sie 2008
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Legnica
PostWysłany: Czw Sie 21, 2008 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. W tej sprawie wprawdzie nie chodzi o współżycie, ale sądzę, że to najbardziej odpowiedni temat do umieszczenia mojego postu.
Pewnego razu mój chłopak robił mi palcówkę. Gdy skończył, miał na palcu blado-czerwone, mokre ślady. Z pochwy również wydobywał się ten płyn zmieszany ze śluzem, wprawdzie w niewielkich ilościach. Wydaje mi się, że to mogły być resztki wydzieliny miesiączkowej, ale czy jest taka możliwość, że zerwał moją błonę dziewiczą? Proszę o odpowiedź i z góry dziękuję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ania1522



Dołączył: 25 Sie 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 8:09 pm    Temat postu: Krew Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj kochalam sie z chlopakiem ale to nie byl moj pierwszy raz i poleciala mi krew czy to cos znaczy??



------edited by emilka----
temat przeniosłam do odpowiedniego działu i tematu pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze za mocno to robil i cos uszkodzil niechcacy. Moze dostalas okres. BO w sumie nie napisalas czy sie zbliza @ czy nie. Powodow moze byc wiele.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group