Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marusia



Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łdz
PostWysłany: Czw Gru 03, 2009 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elekti napisał:
słusznie ci dziewczyny radzą że oprócz nawilżania zewnętrznego potrzebne jest jeszcze nawilżanie wewnętrzne . kremy zakupione w aptece będą bezpieczniejsze i skuteczniejsze, dobrze nawilża jeszcze zwykła oliwka dla dzieci- używaj jej na wilgotną skórę, a nadmiar zetrzyj ręcznikiem przy wycieraniu.


z tym piciem wody to świeta prawda - faktycznie bardzo dobrze wpływa na nawilżenie cery. ja dodatkowo radzę też łykać preparaty typu capivit hydro control. a z kosmetyków to moim numerem jeden jest seria Lipikar z la roche posay - rewelacyjnie nawilża i łagodzi suchą skórę, może być stosowana też przez osoby z atopowym zapaleniem skóry - dla mnie najlepsza seria kosmetyków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata23



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Mar 01, 2010 1:14 pm    Temat postu: krem co cery tłustej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć czy ktoś może wie jak jest najlepszy krem do tłustej cery na noc będę wdzięczna za radę Very Happy


Temat przenosze do juz istniejacego
Mala_mi

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ane



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kup sobie krem z serii Nivea Visage young.Możesz również stosować Nivea Visage Young BYE-BYE SPOT Krem na noc przeciw wypryskom jets to krem do cery tłustej,a jak już wiemy cera tłusta ma tendencje do wyprysków.Także nie zaszkodzi jak będziesz taki krem używać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 10:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fe, nie lubie kosmetykow nivea, a szczegolnie tej wersji young, straszne mialam czerwone plamy po jednym umyciu zelem do twarzy jakbym się poparzyla i taka dziwna skora na tych plamach była : / nie polecam!
i w ogole duzo kosmetykow nivea to sama chemia i zawieraja mythylparaben, propylparaben i ethylparaben, ktore wplywaja na hormonalna gospodarke...

Dodano po 7 minutach:

Parabeny, choć blisko leżą w chemii kwasowi salicylowemu (kwas 2-hydroksybenzoesowy) i kwasowi benzoesowemu, to jednak mają odmienne właściwości toksykologiczne i chemiczne. Dość często uczulają, czyli wywołują na skórze podrażnienie, zaczerwienie, świąd, pokrzywkę i wyprysk. Dłużej stosowane rozszerzają naczynia krwionośne i wywołują wysięk okołonaczyniowy, co może sprzyjać rozwojowi dermatozy okołoustnej i trądziku różowatego. Dlatego osobiście odradzam osobom skłonnym do dermatoz, pokrzywek, trądziku stosowanie kosmetyków zawierających parabeny. Parabeny w stężeniu powyżej 0,4% mogą paskudnie uszkadzać skórę narażoną na działanie promieni słonecznych (opalanie), zwłaszcza wtedy, gdy w kosmetyku (kremie) występują inne estry i kwasy mogące inicjować hydrolizę estrów PHB.
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ane



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 09, 2010 12:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy jest inny jednego będa uczulać te kosmetyki drugiego nie.Mnie Nivea nie uczula chwalę sobie.
Parabeny stosuje się w kosmetykach do ich konserwacji (inaczej szybko by się psuły i mnożyły bakterie) to prawda parabeny zawarte w kosmetykach mogą uczulać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bergamotka



Dołączył: 20 Lut 2010
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Mar 11, 2010 4:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nabawiłam sie trądziku różowatego po drugiej ciąży i pomógł mi dermatolog, kuracja trwała kilka miesięcy i zaczęłam dopiero jak przestałam karmić, długo to trwało ale efekt jest, lepiej nie eksperymentować samemu z kosmetykami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata23



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio przeczytałam na jakimś forum, że najzwyklejsze mydło biały jeleń jest rewelacyjne. Sama wypróbowałam i naprawdę zeszły mi wypryski. Polecam też krem la roche poasy ecclear duo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agata23



Dołączył: 23 Lut 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 2:17 pm    Temat postu: effeclar duo Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

polecam serię la roche posay effeclar duo, a w szczególności krem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mojra3



Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 12:58 am    Temat postu: Cera naczynkowa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dawna niestety borykam się z pękającymi naczynkami na twarzy, szczególnie w takiej porze roku, o zimie już nie wspomnę Sad Próbowałam już wielu kremów z drogerii i aptecznych, droższych i tańszych, ale niestety tu nic nie pomaga. Może ktoś z Was by mi coś polecił? Jak sobie radzicie?


U mnie najgorsze są w okolicach nosa i na policzkach Sad Widoczne nawet spod makijażu Sad

Temat przenosze w odpowiednie miejsce
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem bardzo dobrą maścią (kremem) jest Auriderm XO niestety wadą jest cena ponad 80 zł....
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 8 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group