Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 18, 2015 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o kremy do cery suchej to świetny jest krem oeparol z serii essence, bardzo dobrze nawilża i jest z naszym polskim olejem z wiesiołka Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomasz11



Dołączył: 07 Paź 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić kremy firmy Make Me Bio:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
violet



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2015 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kremy do szorstkiej skory sa dobre z anidy (oferte mozna przejrzec u nich na stronie ----nie podajemy linków---- do kupienia w drogeriach. Maja fajne masla do ciala i kremy z olejkiem arganowym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dumka



Dołączył: 27 Sie 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepsze pod względem jakości i ceny, są naturalne kosmetyki gabinetowe marki OrganicSeries, bazujące na organicznych składnikach. Są naprawdę skuteczne i doskonale współdziałają ze skórą. Są to profesjonalne kosmetyki dedykowane do danego rodzaju cery (tłusta, sucha, naczyniowa, przebarwiona itp). Szczególnie polecam je osobą mającym delikatną i nadwrażliwą skórę u których często po zastosowaniu sklepowych kosmetyków pojawiają się podrażnienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Nie Wrz 06, 2015 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ktoś używał Oeparol Balance? Zainteresował mnie bardzo skład w odniesieniu do mojej wrażliwej skóry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 11:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten balance też jest nawilżający, myślę, że będziesz zadowolona z zakupu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2015 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a gdzie można go dostać? jaka jest mniej wiecej jego cena?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sro Wrz 30, 2015 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetaaa_ napisał:
Ten balance też jest nawilżający, myślę, że będziesz zadowolona z zakupu Smile


dzięki. Mam go od kilku dni. Zobaczymy czy będzie ok przy dłuższym używaniu. Na razie jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 30, 2015 12:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podbijam pytanie, jak wygląda kwestia cenowa kosmetyków oeparol? drogie są?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Czw Paź 01, 2015 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rocki napisał:
podbijam pytanie, jak wygląda kwestia cenowa kosmetyków oeparol? drogie są?


Ceny zaczynają się od ok. 8 zł w górę. Nie są przesadnie drogie. Zobacz na [zakaz umieszczania linków na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group