Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 8:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciesze sie że już wiesz co sie dzieje i wiesz jak z tym walczyć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wanesaaa



Dołączył: 10 Sty 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem co Ty wszystko tak samo zaden krem nie pomaga to jest okropne.... nie wiem co mam zrobic pomozcie!!!! na dermatologa bede czekala 2 tygodnie przec cale ferie bede musiala z tym chodzic na twarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewellinka



Dołączył: 11 Lut 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja na przesuszoną skórę od czasu do czasu stosuje krem nawilżający Dardia, nie powoduje żadnych podrażnień i bez obaw można stosować przy skórze wrażliwej. Bardzo przyjemnie nawilża
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaga



Dołączył: 12 Lut 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Również mam problem z suchą , piekącą skórą na policzkach.
Okropnośc. Ja byłam u dermatologa jednak nie prywatnie tylko z przychodni. Pani doktor nie wysiliła się nawet aby obejrzec skorę z bliska. Popatrzyła tylko zza biurka i stwierdziła - że mam sucha cerę . Poszperała w szufladzie i podała mi jakąs próbkę kremu.
Na tym skonczyła się wizyta . A ja mecze się dalej. Więc jesli ktoś ma dobre a sprawdzone jak sobie poradzic - chetnie skorzystam.

Aga
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a może lepiej zajrzeć do kosmetyczki? tam na pewno się spotkacie z miłą panią, która Wam wszystko wytłumaczy i pomoże?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 16, 2008 8:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja również mam od paru dni ten problem, ale cera na suchą na policzkach zmieniła mi sie juz dośc dawno temu, teraz natomisat piecze i swędzi. Byłam u dermatologa, pani doktor obejrzała mnie dokładnie, zapisała leki (metronidazol w żelu oraz w kremie, witamina pp oraz cynk) i doradziła kupno kremu (nie może być zbyt tłusty, bo wówczas objawy trądziku się nasilają). Nie byłam u niej prywatnie, tylko w przychodni. Może warto więc udać się do innego lekarza? Ze skórą twarzy nie ma żartów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bejbiś



Dołączył: 19 Sie 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 4:35 pm    Temat postu: Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jakich kosetyków używac najlepiej? Question



---edited by Mała Mi---
Proszę nadawać tytuły tematom bardziej sugerujace problem.Tytuł zmieniłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 20, 2008 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kremów matujących. Możesz kupić albo w aptece albo z jakiejś firmy.
Nie używaj mydła, nie staraj się jej na siłę odtłuszczać - to pogorszy sprawę.
Tonizuj skórę, używaj żeli/mleczek specjalnie przeznaczonych do tego typu cery. Nie używaj preparatów odkażających na bazie alkoholu.

Masz wypryski, zaskórniki? Byłeś na oczyszczaniu jeżeli tak?

Nie wiadomo czy Twoja skóra jest odwodniona czy nie... najlepiej, żeby Cię obejrzała kosmetyczka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwinka88



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 93

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 25, 2008 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam ten problem przez długi czas. Pomogły wizyty u dermatologa (nie dawała mi antybiotyków non stop, ale dbała również o to żebym brała witaminy, przepisywała kremy itp). Jeśli chodzi o kosmetyki to dla mnie świetny okazał się krem Garnier Czysta Skóra A, ale musisz wypróbować co służy Ci najlepiej. Pamiętaj też o nawilżaniu skóry, pomimo tego, że jest tłusta równiez potrzebuje nawilżenia. Teraz moja cera zmieniła się z tłustej na normalną, ale nie jest powiedziane, że i Tobie się zmieni. Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kadarka



Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mysle ze poiwnnac isc do kosmetyczki i oczyscic buzie a on bardzo możliwe po obejrzeniu stanu Twojej twarzy skieruje Cie dodermatologa i ona na pewo juz cos zaradzi. Rzezywiscie chya nie powinno się stosowac kosmetykow z alkoholem bo może być efekt odwrotny albo pogorszenie stanu. Jest teraz tez duzo kremow przeznaczonych do tlustej cery wuieec mysle ze jakos dasz rade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Następny
Strona 2 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group