Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mojra3



Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie chciałabym coś tańszego, a może gdzieś przy okazji te kilka złotych oszczędzę na laser Smile a dzisiaj widziałam reklamę tabletek z tej serii belissa na naczynka antyred. Z tego co wiem to raczej ziołowe i naturalne, co sądzicie o takim sposobie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obawiam się że to pomoże ale w małym stopniu jednak warto spróbowąc. Raczej nei zaszkodzi, a jeśli moze pomóc to czemu nie sprobówać. Na pewno spowoduje uszczelnienie naczyń co może dać pozytywny efekt.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pon Lis 01, 2010 8:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o naczynka, to raz jedna pani w patece powiedziała mi wyraźnie: nie da rady się ich pozbyć żadnymi witaminami, czy tabletami, jeżeli już-to można jedynie spowolnić ich powstawanie, chyba, że zmniejszy się je laserowo.

Koleżanka miała ten zabieg już 2 razy (podobno trzeba regularnie powtarzać) i jakoś nie zauważyłam różnicy... Confused A może to ja nie za bardzo się przyjrzałam?.. Confused Neutral
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elwirka



Dołączył: 20 Lut 2011
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 23, 2011 4:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Widziałam, że seria Siquens ma też specjalny krem do cery z problemami naczynkowymi. Ja używam innego z tej serii dosyć krótko, bo to nowość, ale jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaliksa



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koło
PostWysłany: Pon Cze 27, 2011 12:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak oceniacie jako kosmetyk - masło shea? Podobno jeśli jest naturalne to może być stosowane także przez atopowców. Ja się niedawno przekonałam, że takie masełko do ciała znacznie lepiej nawilża, natłuszcza niż niejeden balsam. A zawsze mi się wydawało, że masło to musi być tłuste.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elvirka



Dołączył: 24 Wrz 2012
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 12:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój mężczyzna zawsze miał problem z tłustą cerą. Praktycznie cały czas się świeciła. Parę miesięcy temu kupił sobie [reklama] i naprawdę znacznie poprawiły wygląd jego cery. Ma zdrowszy wygląd, nie błyszczy się tak jak wcześniej, tak więc polecam. Są raczej niedostępne w tradycyjnych drogeriach, można je jedynie zamówić, niemniej uważam, że warto !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karigolcia



Dołączył: 24 Cze 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 24, 2013 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a coś naturalnego? Np ka iżywam miodu robie maseczki z manuki, kupuje w sklepie internetowym manukazdrowie i tam pare razy w tygodniu sobie ogarniam maseczke i mam bardziej nie wiem jak nazwac łagodzi wysuszenia i robi ją taką'miła' Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
goxa



Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 94

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 03, 2013 5:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sobie ostatnio kupiłam mleczko nawilżające do kąpieli z nowej serii Luksja care pro. jest ich cztery rodzaje, ja mam z masłem shea i naprawdę jestem bardzo mile zaskoczona. Skórę faktycznie fajnie nawilża, jest taka inna w dotyku po użyciu mleczka. no i zapach... dla mnie powalający.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
roksi77



Dołączył: 23 Paź 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 23, 2013 8:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście te żele świetne nawilżają i odżywiają skórę, ja też się pokusiłam o ich kupienie i jestem zadowolona z ich działania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Calina



Dołączył: 16 Mar 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2015 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z kosmetyków marki [zakaz umieszczania linków] korzysta wiele z nas, bo istnieją na naszym rynku przeszło 10 lat. Ja dowiedziałam się o nich 2 lata temu i od tamtej pory nie znalazłam lepszych kosmetyków. Nie podrażniają cery i pasują do każdego jej rodzaju. Przyjaciółki już za moją poradą z nich korzystają, wam też polecam przy okazji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 9 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group