Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Teleskop006



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 4:43 pm    Temat postu: Sucha skóra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mam pewien problem...
Mam bardzo sucha skórę.
Stosowałam juz różne kremy ale żadne mi nie pomagają.
Jestem tym bardzo rozbita.
Ostatnio byłam u dermatologa a ten przepisał mi jakąś maść:Clamosil
Ona bardzo smierdzi a efekty są tylko przez kilka dni...
Nie wiem juz co mam robićSad
Pomóżcie mi rozwiążać mój problem!!!
Może znacie jakies maście na sucha skórę?




Temat umieszczam w dziale o podobnej tematyce.
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 5:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ile litrów dziennie pijesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Teleskop006



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 5:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niecały 1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Maj 31, 2009 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spróbuj wypijać co najmniej 2 lub 3 litry dziennie wody.
ja też miałam taki problem jak Ty- balsamy nie pomagały a ja po każdej kąpieli myślałam, że oszaleję- tak mnie swędziało/szczypało całe ciało.
aż kiedyś przeczytałam że trzeba bardziej nawodnić organizm- ja spróbowałam i pomogło już po 2 dniach- od tej pory piję co najmniej 4 litry dziennie Smile
spróbuj Wink może Tobie też pomoże Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Pon Cze 01, 2009 12:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

! litr wody to stanowczo za malo, conajmniej 2 trzeba wypic, no i podstawa sa kremy nawilzajace, jesli nie wystarczy zwykly balsam, to trzeba siegnac po dermokosmetyk, dostaniesz w aptece cos, co nie tylko pielegnuje ale i leczy, spytaj sie o kremy z duza zawartoscia lipidow i parafiny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elekti



Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

słusznie ci dziewczyny radzą że oprócz nawilżania zewnętrznego potrzebne jest jeszcze nawilżanie wewnętrzne . kremy zakupione w aptece będą bezpieczniejsze i skuteczniejsze, dobrze nawilża jeszcze zwykła oliwka dla dzieci- używaj jej na wilgotną skórę, a nadmiar zetrzyj ręcznikiem przy wycieraniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
papaula



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja polecam dermokosmetyk z apteki, który jednocześnie pielęgnuje i leczy - Keranorm. Zawiera kwas mlekowy, więc jest bardzo łagodny i naturalny. Ja go stosowałam z polecenia dermatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 17, 2009 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie, zgadzam się z Tobą, tez przerzuciłam się na dermokosmetyki i teraz latem szczególnie doceniam ich nawilżające działanie. Po opalaniu, żeby skóra sie nie łuszczyła używam odzywki Nanobase i bez problemu moge się opalac. Więc na wszytskiego rodziaju przesuszenia bardzo Ci ją polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Makrela



Dołączył: 10 Paź 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wiecznie w pociągu
PostWysłany: Sob Paź 10, 2009 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak większość kobiet mam cerę mieszaną i dlatego zawsze miałam problem z dobraniem odpowiednich kosmetyków. Od niedawna używam po prostu na strefę T produkty dla cery tłustej, a na pozostałej częsci twarzy produkty do cery suchej - na razie super się sprawdza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mężatka86



Dołączył: 16 Lis 2009
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Śląsk
PostWysłany: Pon Lis 16, 2009 6:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!Mam problem bardzo tłustej cery-czoło najbardziej!Byłam u dermatologa i powiedziała mi,że musiałabym brać hormony,bo tu tkwi problem!Ale hormony odpadają,bo staramy się z mężem o dziecko,czy są jakieś inne kosmetyki skutecznie i nie za drogie,żeby to pomogło na jakiś czas?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 7 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group