Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 10:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to rzeczywiscie bardzo przystępna cena, zazwyczaj kosmetyki z wiesoiołkiem to koszt kilkudziesięciu złotych, wiec naprawdę sporo, a tutaj proszę kosmetyki na każdą kieszeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetaaa_
Spamer


Dołączył: 01 Sie 2011
Posty: 114

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 02, 2015 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście ceny mają niezłe, sama się spodziewałam że będą dużo droższe a tu miłe zaskoczenie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Pon Paź 05, 2015 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

anetaaa_ napisał:
Rzeczywiście ceny mają niezłe, sama się spodziewałam że będą dużo droższe a tu miłe zaskoczenie Wink

no to ciesze się że mogłam pomóc. Kosmetyki są na prawdę wysokiej jakości jak za te pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o problemy skórne typu suchość , podrażnienia czy nawet stany zapalne to ja ze spokojem serca od siebie mogę polecić kosmetyki Eloderm są to emolienty które bardzo dobrze sobie radzą z tego typu dolegliwościami skóry Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 9:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oillan są do suchej, wrażliwej cery, mam wrażenie że skóra po nich jest długo nawilżona, a nie tak jak po tych drogeryjnych że efek jest godzine, dwie a potem znó to samo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Carletka



Dołączył: 13 Cze 2016
Posty: 40

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 26, 2017 7:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak do skóry nadmiernie suchej i wrażliwej to spróbuj Emolium. Stosuję od jakiegoś czasu i skóra jest elastyczna, delikatna i mocno nawilżona. Można je kupić w aptece i jest dużo ich kosmetyków do wyboru, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 13, 2017 7:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam z natury bardzo suchą skórę ciała. Jeśli nie stosuję odpowiednich balsamów łuszczy się ( szczególnie na nogach). Dodatkowo wrastają włoski po depilacji. Tak wieć balsam jest moim swoistym must have w codziennej pielęgnacji. Wyprobowałam już wiele przeróżnych balsamów.

Z perspektywy czasu jestem w stanie stwierdzić,ze najlepsze działanie dała u mnie seria Emolium. Kosmetyki może nie takie tanie, ale niesamowicie wydajne i co najważniejsze świetnie nawilzają.
http://www.emolium.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 11:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam cerę mieszaną, na nosie i brodzie lubią mi się robić krostki, co jakiś czas nakładam maseczke lerosett swederm, super działa na te rejony, wypryski już dawno mi sie nie pojawiały, dobrze oczyszcza skórę ale nie przesusza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
urm



Dołączył: 04 Sty 2017
Posty: 121

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do wrażliwej skóry jak najbardziej.Jednak nadmiar emolientów może nie być dobry w przypadku cery tlustej, którą sama posiadam. Mam problemy z nadprodukcją sebum i nie chce jej jeszcze wspomagać...

Z racji tego,ze jestem już w pewnym wieku szukam kosmetyków które moga działac jednocześnie przeciwzmarszczkowo, jak również i normalizująco. Polecam kupić sobie serie kosmtyków od firmy Eva seb off.Szczególnie ich matujący krem na dzień, Idealnie nadaje się pod makijaż. Jednocześnie dobrze normalizuje działanie gruczołów łojowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Brzozi



Dołączył: 10 Lip 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co uważacie o kremie vichy nawilżającym? Ostatnio zastanawiałam sie nad zakupem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group