Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotrowa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 3:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zainwestować w kosmetyki apteczne. Popytaj farmaceutke, na pewno poradzi. Ja w ten sposób trafiłam na linie effaclar la roche posay. Na mnie działa świetnie. Przede wszystkim nie podrażnia, bo jest odpowiednia tez dla wrażliwców i alergików.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pola_82



Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też uzywam Effeclar i jest super , krem do cery trądzikowej idealny. Ale na noc to smaruje się Acne Derm. bo jednak wolę zapobiegac wypryskom które mi sie zdarzają. Ale widzę ze super tez działa na przebarwienia jakie mam na twarzy. Sa coraz mniej widoczne, tak jakby zanikały. Także na noc acne derm, a rano krem EfFeclar.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lamia_k



Dołączył: 08 Gru 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A słyszałyście o konkursie effaclar? Jak nie to polecam stronkę ----skasowałam. emilka----- tam są wszysktie informacje co i jak można wygrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotrowa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 6:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Haha, informacja o konkursie pojawiła sie na stronie Very Happy
Biore udział! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 1:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej matować, ale i nawilżać. Jak już skóra jest przesuszona (ale nadal tłusta) to należy zastosować kurację kremem tłustym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mellody



Dołączył: 27 Sty 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 27, 2009 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do cery tłustej dobre są lekkie kosmetyki w żelu, nie kremy, płyny. jeszcze pytanie czy cera jest tłusta na całej twarzy czy to raczej cera mieszana?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nevermore6



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: łodź
PostWysłany: Pon Lut 02, 2009 12:03 pm    Temat postu: Kosmetyki do tłustej/suchej/wrażliwej cery. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja biorę antybiotyk na łojotokową skórę Izotek. Droga impreza ale działa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mirina89



Dołączył: 28 Sty 2009
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2009 7:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobra_wróżka napisał:
Najlepiej matować, ale i nawilżać. Jak już skóra jest przesuszona (ale nadal tłusta) to należy zastosować kurację kremem tłustym.
Oo nie nie z moją cerą...bo przyszcz na pryszczu bym miała Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 5:14 pm    Temat postu: Kosmetyki do cery suchej i wrażliwej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy mozecie mi poradzic jakie kosmetyki uzywać do cery suchej i wrażliwej?
Z góry dziękuje:)

--- edited by mala_mi ---
temat przenioslam do juz istniejacego, o podobnej tematyce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W aptece cos Ci doradza.

--- edited by mala mi ---
teraz kawuszyn to taka nowoscia wyjechales ze poprostu... jak nie piszesz nic konkretnego to lepiej nic nie pisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 3 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group