Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomek88



Dołączył: 11 Lip 2018
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 18, 2018 4:20 pm    Temat postu: Kosmetyki siarczkowe Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na trądzik podpowiem kosmetyki siarczkowe od dr Duda. W końcu udało mi się kupić żel do codziennej pielęgnacji po którym czuję że mam oczyszczoną i taką świeżą rzęską skórę i widzę, że te wszelkie wykwity po prostu stopniowo znikają. Żel łatwy w aplikacji dobrze się wchłania w skórę, wystarczy nałożyć dwa razy dziennie – z rana i pod wieczór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rezolutna_dziewczynka



Dołączył: 24 Sty 2019
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 11:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skóra tłusta też potrzebuje nawilżenia, ja stosuję ten krem https://www.doz.pl/apteka/p134480-Enilome_Healthy_Beauty_Green_krem_nawilzajacy_50_ml świetni działa, nie zapycha porów i szybko się wchlania jestem na tak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 12:30 pm    Temat postu: Re: Sucha skóra Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Aska napisał:
Od paru lat mam problemy z trądzikiem. Używam różnych toników, żelów do mycia twarzy, ale nie mogę za często używać takich kosmetyków, ponieważ bardzo wysusza mi się skóra. Im bardziej się wysusza tym wiecej jest wyprysków. Byćmoże to przez wodę- ale nawet mycie w przegotowanej wodzie nic mi nie pomaga, a stosowanie kremów jeszcze bardziej wysusza moją skórę. Jak mam o nią zadbać? Już nie mam siły do tego, przez ostanie miesiące zaczęła mi się łuszczyć skóra we brwiach. Proszę o pomoc:)
Witam moze kosmetyczka pomoże albo dermatolog.

Dodano po 3 godzinach 44 minutach:

Aska napisał:
Od paru lat mam problemy z trądzikiem. Używam różnych toników, żelów do mycia twarzy, ale nie mogę za często używać takich kosmetyków, ponieważ bardzo wysusza mi się skóra. Im bardziej się wysusza tym wiecej jest wyprysków. Byćmoże to przez wodę- ale nawet mycie w przegotowanej wodzie nic mi nie pomaga, a stosowanie kremów jeszcze bardziej wysusza moją skórę. Jak mam o nią zadbać? Już nie mam siły do tego, przez ostanie miesiące zaczęła mi się łuszczyć skóra we brwiach. Proszę o pomoc:)
Dermatolog coś doradzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Strona 12 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group