Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 11:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak lipobase, tak i jak nanobase są to kremy do codzienniej pielęgnacji. LIpobase, jest przeznaczony do codzienniej pilęgnacji skóry i można go tez stosowac na noc. A nanobase, to bardziej odżwyka regenerująca do twarzy i ciała silnie nawilżająca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 03, 2009 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masia21 napisał:
Moim zdaniem bez watpienia masz wrazliwa cere. Mam podobny problem , moja skora czesto staje sie napieta, zaczerwieniona, zle reaguje na nowe kosmetyki.Osobiscie uzywam tylko i wylacznie kosmetyków z firmy Ziaja , z nagietka gdyz jest on wlasnie stworzony do cery wrazliwej, naczynkowej. Uzywam kremu, toniku , mleczka.Ostatnio jednak znalazłam specjalny płyn do demakijazu oczu z Ziaji, takie niebieskie male opakowanie. Polecam Ci te kosmetyki , sa naprawde delikatne i nie stwarzaja problemow. ! Very Happy


A co dokladnie masz z Ziaji? (pisz nazwy albo kolory bo ja po tym glownie rozroznaim Smile ) Ja mialam krem kakaowy do twarzy, ale mocno tlusty i sie topil na sloncu. Pod makijaz no way, a jak posmarowalam na noc, to juz na dzien natluszczenia nie wystarczylo. Ale zapach ladny. Skonczyl jako krem do rak Laughing

Dodano po 3 minutach:

ClaudiaKn napisał:
tak lipobase, tak i jak nanobase są to kremy do codzienniej pielęgnacji. LIpobase, jest przeznaczony do codzienniej pilęgnacji skóry i można go tez stosowac na noc. A nanobase, to bardziej odżwyka regenerująca do twarzy i ciała silnie nawilżająca.


A no to tak jak myslalam Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 12:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz sobie zrobić również taką intensywną kurację. Wieczorem nakładasz krem na przesuszone partie ciała. Mozesz też na kark, usta, pod oczy. Efekt nawilżenia utrzymuje się cała dobę i jest naprawdę natychmiastowy. Pamiętaj żeby dobrze wklepać krem, bo ma tłusta konsyst.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 7:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do intensywnej pielegnacji to sie nadaje najbardziej keranorm z tej serii, na sucha, szorstka skore i tzw "rybia luske"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 04, 2009 4:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to ja wiem, że on na takie najbardziej przesuszone partie ciała, jak kolana czy łokcie. Przydaje się latem na przesuszenia od słońca. Ja teraz nanobase to używasz wieczorem jako odżywkę po opalaniu na sol. żeby skóra się nie łuszczyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 5:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli nanobase mozesz stosowac po solarium? czasami sie skusze na solke, ale wiem, ze wtedy mam zaczerwieniona skore, wrazliwa jestem, ale sie nie moge powstrzymac... Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asia29



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Muszę wypróbować nanobase czy coś w tym stylu, bo mam strasznie przesuszone łokcie i przedramiona.
A znowu cerę mam mieszaną ze skłonnością do wyprysków, więc używam acne dermu i aby nie przesuszyć skóry przeczytałam na ich stronie, że jak nasmaruję twarz acne dermem to po godzinie mogę posmarować się kremem, więc smaruję kremem nawilżającym i nie mam problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja wiem, że Nanobase można stosować pod inne kosmetyki i wcale on z nimi nie reaguje. Więc nie będzie problemu go połączyć z innymi kosmetykami:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Pią Maj 15, 2009 9:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asia29 napisał:
Muszę wypróbować nanobase czy coś w tym stylu, bo mam strasznie przesuszone łokcie i przedramiona.
A znowu cerę mam mieszaną ze skłonnością do wyprysków, więc używam acne dermu i aby nie przesuszyć skóry przeczytałam na ich stronie, że jak nasmaruję twarz acne dermem to po godzinie mogę posmarować się kremem, więc smaruję kremem nawilżającym i nie mam problemu.


Do suchych lokci, kolan i stopek jest specjalny kremik, silnie nawilzajacy, lagodzacy podraznienia i zaczarwienienia, przystosowany dla alergikow, z tej samej serii co nanobase. Nazywa sie keranorm, mozesz go kupic w aptece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 8:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak samo jak Nanobase, ma w sobie dużo sybstancji nawilżających i parafiny, więc działanie jest tak sao skuteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 6 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group