Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kosmetyki do tłustej / suchej/ wrażliwej cery.

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 7:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo sie wlasnie nad nim zastanawialam czy warto zakupic czy nie, czy to nie jest to samo. To tez go kupie, ostatnio jak bylam w aptece, to mi go pani polecala, ale chcialam jeszcze sprawdzic opinie w necie, no i same pozytywne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jareliee



Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 23, 2009 7:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem.
Moja skóra na twarzy od dwóch dni się zmieniła. Jest strasznie szorstka, gorąca, jak dotykam to boli i piecze. Jest też delikatnie zaczerwieniona i napięta a występuje to w okolicy ust, na policzkach i wokół oczu.
Jeśli chodzi o nowości wśród moich kosmetyków, to kremu używam cały czas tego samego, dwa razy użyłam żelu na wągry z Clearskin z Avonu.
Kiedy nałożę krem (Komfort i Odżywienie, Garnier) to skóra natychmiast zaczyna strasznie piec... Nie mam pojęcia co to może być.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem bez watpienia masz wrazliwa cere. Mam podobny problem , moja skora czesto staje sie napieta, zaczerwieniona, zle reaguje na nowe kosmetyki.Osobiscie uzywam tylko i wylacznie kosmetyków z firmy Ziaja , z nagietka gdyz jest on wlasnie stworzony do cery wrazliwej, naczynkowej. Uzywam kremu, toniku , mleczka.Ostatnio jednak znalazłam specjalny płyn do demakijazu oczu z Ziaji, takie niebieskie male opakowanie. Polecam Ci te kosmetyki , sa naprawde delikatne i nie stwarzaja problemow. ! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 8:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zakupic oba, bo maja inne zastosowanie i inne skladniki, keranorm ma dzialanie zapobiegajace luszczeniu sie skory i powstawaniu zrogowacen. bedziesz go stosowac przez tydzien i bedziesz miala stopki jak niemowlak Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 24, 2009 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też jestem przciwna wizytom u kosmetyczki. Czasami przez takie zabiegi można sobie znacznie pogorszyć cerę. Ja jak miałam skórę odwodnioną i z AZS to zanim znalazłam odpwoiednie kosmetyki to musiałam wiele przejsć. No i pomogła mi pani a aptece polecając mi dermokosmetyki (cała seria: Nanobase, Lipobase i Keranorm). Są jak dla mnie jakości Vichy, tylko o połowę taniej, wiec jestem super zadowolona:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Sob Kwi 25, 2009 12:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A te kosmetyki o ktorych mowisz to sa tylko na odwodniona cere?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Nie Kwi 26, 2009 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja juz od dluzszego czasu jestem wierna tym kosmetykom i polecilam go juz polowie rodziny i przyjaciolek i wszystkie sa zadowolone, nikt nie przyszedl z reklamacja Wink i moim zdaniem one sie nadaja do kazdego rodzaju skory, jest kilka kosmetykow tej serii, z tego co wiem, to nanobase jest do codziennej pielegnacji, ja stosuje keranorm do bardzo suchej skory.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Saraa



Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 7:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a gdzie i za ile mozna kupic ten keranorm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Liljana



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z tamtąd
PostWysłany: Pon Kwi 27, 2009 7:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za tubke o objetosci 125 ml musisz zaplacic okolo 30 zl, krem jest bardzo wydajny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
leila



Dołączył: 24 Cze 2008
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 30, 2009 12:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Liljana napisał:
Ja juz od dluzszego czasu jestem wierna tym kosmetykom i polecilam go juz polowie rodziny i przyjaciolek i wszystkie sa zadowolone, nikt nie przyszedl z reklamacja Wink i moim zdaniem one sie nadaja do kazdego rodzaju skory, jest kilka kosmetykow tej serii, z tego co wiem, to nanobase jest do codziennej pielegnacji, ja stosuje keranorm do bardzo suchej skory.


Wydaje mi sie ze lipobase jest do codziennej pielegnacji, te pozostale chyba duzo tlustsze. Ale nie jestem pewna. Kiedys go mialam, faktycznie fajny kremik. Ladnie nawilza i dziala naprawde kilka dni Wink .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 5 z 12

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group